Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok hány évesen...

Fiúk, lányok hány évesen szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés

Semmilyen más dolgot ne vegyél figyelembe (anyagiak, társ stb).

Legkorábban hány évesen szeretnél gyereket?

Fiú vagy lány vagy?


2022. okt. 20. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Én ha visszamehetnék az időben, 20 évesen bevállaltam volna és most lenne egy 15 évesem. Akár apa nélkül is fel tudtam volna nevelni, szüleim támogattak valamennyire és szerettek volna unokát, szóval simán megtehettem volna, mellette sulizni és dolgozni is tudtam volna. De csak 28 évesen vállaltam. Apuka ugyanaz, akivel 20 évesen is együtt voltam, szóval rohadt felesleges volt ennyit várni. Sajnálom,hogy ilyen gyáva és halogatós voltam. Sokkal jobb lett volna fiatalon bevállalni, annyi energiám volt még akkor. Most 35 éves vagyok.
2022. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

11


Mondjuk úgy könnyű bevállalni, ha biztosított az eltartásod és nincsenek olyan törekvéseid, hogy hasznos diplomát szerezz.

Én a gyerekem mellett csináltam meg a doktorimat, könnyebb lett volna ha még a gyerek előtt megcsinálom. :)

2022. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen, van, akinek könnyebb, van, akinek nehezebb, én saját magamról beszéltem. Engem valóban nem érdekel a "hasznos" diploma, vállalkozóként dolgozom és el tudom tartani magam, de mivel az apuka meg mindig is el tudott volna tartani egymaga is, nem volt akadálya a gyerekvállalasnak sosem. Nem kellett volna ennyit lamentálni rajta.
2022. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

28-30.


22/N

2022. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
soha
2022. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

28

25/N

2022. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18 evesen mar akartam de 21 voltam mikor megszuletett a kisfiam 🥰
2022. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!