Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mellplasztikai műtéteke...

Milyen mellplasztikai műtéteket támogat a TB? Az én esetem: van egy gyermekem, még egyet szeretnénk. A terhességem előtt is nagy cicijeim voltak (kb.97 centi volt a mellkörfogat)

Figyelt kérdés
Terhesség,szoptatás után ez most kb 117! (A terhes hasam sem volt ekkora) És mekkora lesz még egy gyerkőc után? Ezért gondoltam rá, hogy a 2. gyermek után megműttetném, mert a hátam is gyakran fáj. Támogat ilyenkor vajon a TB?
2010. szept. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
régen támogatta de most lehet hogy nem. Valamennyi része fizetős lett ha csak nem nagyon nagyon komoly szakvélemény van róla.
2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végső soron, te mellkisebbítést akarsz, jól gondolom?

Már nem is szoptatsz egyáltalán? (Sok hölgytársunk van, aki visszasírná a terhes, szoptatós ciciméretét...:D).

Nekem kb. alapjáraton ekkora a mellbőségem. Tény, az alkatom is telt, most várom az első babát, ki tudja mekkora lesz ez még... Ha úgy alakul, én belevágnék.

Na, de vissza a te helyzetedhez. Ha jól tudom, ortopédiai szakvélemény kell, és akkor támogatja a tb. Csak szépészeti okokból végzettet nem. De manapság sok plasztikai sebészet részletre is kínál műtétet, neked nem kell az implantátum árát kifizetned, hiszen az nem kell.

2010. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mellkisebbítés tudtommal nem került ki a TB támogatott műtétek közül, csak igen szigorú feltételei vannak. Csak abban az esetben lehetséges, ha mellenként a testsúlyod 0.5 %-a eltávolításra kerül, illetve a testtömeg indexed nem több 25-nél.
2010. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én utánajártam egyszer, azt tudtam meg, hogy harmadik gyerek után fizeti a tb akkor, ha egészségügyi oka van, és a mellállomány legalább felét eltávolítják.

Én is így jártam, 75/B-vel kezdtem, két gyerek után 90/E-nél tartok, és szeretnék még egyet...

2010. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem is értem!miért lesz valakinek nagy cickója 1-2 vagy több gyerek után még másoknak kicsi marad?

nekem is van egy kislányom és olyan a cicim mint előtte volt(75B melltartót hordok) azt leszámítva hogy már nemolyan feszes és kőkemény mint régen.

nekem miért nem maradt nagyobb a cicim?

nem szoptattam csak 2 ésfél hós koráig mert nem kellett neki.



24N

2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
57%
utolsó, én téged irigyellek, mert ha nem is feszes a cickód, valószínűleg megőrizted a terhesség előtti alakodat. akinek nagyobb maradt a cicije, annak nagy valószínűséggel a segge is :( persze biztosan van néhány szerencsés...
2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rajtam is maradt 4-5 kilo amit még szeretnék leadni,remélem menni fog.

tehát picit kerekebb vagyok mint voltam,de nem vészes.ja 20 kilo plusszal mentem szülni.

hát igen mindig is szerettem volna nagyobb cickókat,de nekem nem adatott meg.sajnos :(



24N

2010. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!