Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel lehet mellplasztikai műtétet csináltatni (mellnagyobbítás)?

Figyelt kérdés
Sosem volt nagy mellem, sőt!!! A terhesség+szoptatás gondolom nem lesz előnyömre......! :) Ezért mindenképpen meg akarom csináltatni.
2011. jan. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan nem tudom, azt hiszem ahogy vége a szoptatásnak+fél év, hogy minden helyre álljon, de várd ki a végét, lehet nem nagyobbítani akarsz majd:P

Ugyan ez igaz a hasra is, hogy azt is a szoptatás vége után fél évvel érdemes megcsináltatni, figyelve arra, hogy a későbbi terhességek ugyan úgy tönkretehetik a dolgokat, szóval én a melleimet(hasamat megcsináltatom) csak akkor műttetném, ha több babám biztosan nem lesz.

(utoljára ezt olvastam valamelyik klinika oldalán)

2011. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Minél előbb, annál jobb, hiszen a nagy melleknél nincs is fontosabb a világon. Még a szoptatás sem, természetesen. Úgyhogy szerintem azonnal csináltasd meg. Egyébként csak halkan jegyzem meg, terhesség alatt általában nő az ember lányának a melle, nekem speciel két számot nőtt, és a szoptatás befejezése után csak egy számmal lett kisebb, tehát még így is nagyobb egy számmal, mint eredeti állapotában volt. De ezt persze embere válogatja, talán várd meg a szoptatás utáni időszakot, és akkor már látni fogod, hogy mire számíthatsz...
2011. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én is hasonló cipőben járok mint Te... :)

Nekem se volt soha nagy mellem,és hiába nőtt meg terhesség,illetve szoptatás alatt,mivel ugyanannyi vagyok súlyra most mint terhesség előtt,ezért a melleim se maradtak meg nagyobbnak... :(

Még egy szempontot nem árt szerintem figyelembe venni... Én legalábbis emiatt várok még vele egy kicsit.Az egy dolog,hogy mondjuk kell várni pár hónapot,hogy regenerálódjon a tested.De azt se felejtsd el,hogy a műtét után 6 hétig kímélned kell magad,tehát nem emelgethetsz például,ami egy kisgyerek mellett eléggé nélkülözhetetlen,még ha akad is segítség... Szóval én úgy vagyok vele,hogy most 1,5 éves a kisebbik lányom,és még egy olyan legalább 1- 1,5 évet várok vele.

2011. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen igen azt tudom hogy 6 hétig nem lehet emelni, de ha ezt nézem akkor semmikor nem jó megcsinálni ezt a műtétet. :) Mert amíg pici lesz a baba addig elkerülhetetlen. Meglátjuk majd.
2011. jan. 6. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen!Mindig van miért halasztani... Sebaj,egyszer eljön a Mi időnk is... ;)
2011. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!