Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a terhessé...

Mit gondoltok erről a terhességi tesztről?

Figyelt kérdés

Elvileg 15-en kellett volna megjonni de késik.

Elég sok terhességi tünetem van.


Pl: Fejfájás,puffadás,tompa szurkálo érzés alhasi tájékon, fáradékonyság,fáj a derekam, sűrű vizelési inger, néha émelygés de az nem sűrűn.


Viszont ami nem tiszta.


Csináltam sok tesztet kb 10 db az elmúlt 3 nap alatt.

4 pozitív lett de mind a 4 időn túl (3-4ora)

A többi negatív.

Voltam ultrahangon (huvelyit csináltak) azt mondták most még nem lát semmit de nem kizárt hogy korai terhesség.

Engem a 4 pozitív bizonytalanit el hogy időn túliak.

Mit gondoltok ?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2022. okt. 24. 21:18
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek a tesztek

2022. okt. 24. 21:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy terhes, bar en ezeket a tüneteket mensi elott csinalom, es en nem elek szexuális életet szóval en nem lehetek terhes
2022. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi késéssel már időn belül le kéne ugrania a csíknak a tesztről.
2022. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó attol is függ mikor volt az ovulácioja.. szerintem!!
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl érvénytelen már a teszt. A betegtájékoztatóban le van írva, hogy hány percen belül lehet leolvasni. Ezért nem szabad kikukázni a teszteket…

Kicsit próbálj megnyugodni, 10 teszt 3 nap alatt eléggé túlzás.

2022. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Időn túli pozitív teszt nullával egyenértékű. Csináltass egy hcg vizsgálatot (vérvétel) ha ennyire be vagy stresszelve.
2022. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele hogy időn túl nem értékelhető,de láttunk már olyat akinél nem így volt.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, próbálok nem rá stresszelni csak jó lenne már tudni :)

2022. okt. 25. 01:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Lassan két hetes a késes, tesztnek erős pozitívnak kellene lenni ha baba lenne, lehet kémia volt és azért látszik valami idők túl, de lehetséges hogy elcsúszott az ovuláció.

Biztos van aki átélte mindkét helyzetet, viszont erre majd az orvos tud mondani tutit, ha vissza mész.

Sok sikert!:)

2022. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!