Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early tesztről mi a...

Predictor Early tesztről mi a véleményetek? Ki mutatta a terhességet a nemvárt előtt is?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mutatta 7 nappal előtte, de az olyan volt hogy csak én láttam kb. Másnap már jobban látszott.
2022. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
peteeres utan 10 nappal hatarozott pozi volt.
2022. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11. napon erős pozitív volt, bár akkor már tudtam hogy sikerült mert vérvételen voltam előtte nap.
2022. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Peteérés utáni 9. napon egyértelmű pozitív volt, délutáni vizeletből.


[link]

2022. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Esedékes menzesz előtt 3 nappal szinte egyforma erős volt rajta a két csík délutáni vizeletből.
2022. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanúgy, mint az 5-ös válaszolónak, nekem is 3 nappal előtte, délutáni vizeletből két egyforma csík
2022. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki, peteeresn után 9 nappal egyertelmuen.
2022. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nekem a mensi napján megjött elkezdtem barnázni majd jött a vér de csak egy nagyon pici tettem fel tampont mert mentünk Wellnessbe.

Majd ahogy eltávolítottam a tampont elmúlt teljesen azt hittem a tampon miatt. Nekem sokszor elmulasztja.

Majd nem akart megjönni rá három napra sem így csináltam egy tesztet ami nagyon nagyon erős pozitív lett.

2022. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyolcas vagyok ja és azóta hat hetes terhes vagyok a babával minden rendben eddig 🙏🏻
2022. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kimutatja, de nem érdemes olyan korán tesztelni. Ha mensi előtt egy héttel pozitív lesz, és utána mégis megjön akkor iszonyatosan csalódott leszel. És akkor már tudod hogy na most vetéltem el. Ha nem tesztelsz idő előtt legalább ezt a fájdalmat elkerülöd.
2022. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!