Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Flóra névről?

Mit gondoltok a Flóra névről?

Figyelt kérdés
Egyetlen negatívumot látok benne mégpedig a gúnynevei, igen minden nevet lehet gúnyolni ha akarják a gyerekek, de vannak olyan nevek amiknél feltűnő sajnos. Itt pedig van a bélflóra, flóraszept, flóra és fauna...bár van egy Flóra ismerősm és sosem panaszkodott még arra, hogy így gúnyolták volna se oviban se általánosban, így emiatt is merném adni de közben mégsem. Vezetékévvel se lenne gond. Számomra nagyon szép név lenne ha ezeket nem figyelném, mit gondoltok, adnátok ezt a nevet?

2022. okt. 30. 20:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem határozottan rajta volt a listámon, de fiam lett. Szerintem nagyon szép, én adnám simán.
2022. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a hüvelyflóra ugrik be rögtön. Nem adnám a lányomnak emiatt.

Egyébként nem lenne csúnya név.

2022. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmi nem ugrott be róla! Ahogy olvastam a Te változataidat, akkor kaptam a fejemhez, hogy jé tényleg!


Nekem inkább kellemes hangzása van. És valóban igazad van, minden nevet lehet csúfolni, a gyerekek nagyon találékonyak!

Én is azt gondoltam, az én választásaimat nem lehet gúnyolni, hát lehet...

2022. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nagyon csúnya név
2022. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik. Olyan ártatlan név :)
2022. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem a flóra és fauna jut eszembe róla. Egyébként nem csúnya név, de én nem adnám.
2022. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem a Csipkerózsika tündérei jutnak elsőre eszembe a Flóra névről. (Pedig abban sem vagyok biztos, hogy ez lenne az egyik neve...)
2022. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

#7

De a kék ruhás, ducibb tündérnek Flóra a neve:)

Nekem megvan dvd-n, imádtam azt a mesét.

2022. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon tetszik a név, adnám is. Ezeket a gúnyolódásokat eddig csak itt olvastam, sehol nem hallottam.
2022. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
2022. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!