Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó az, hogy valaki kirak...

Mire jó az, hogy valaki kirak egy képet a gyerekről mondjuk facebookra vagy instagramra, de vagy úgy, hogy a feje nincs rajta a képen, vagy pedig utólag odarak mondjuk egy szmájlit vagy valamit, hogy kitakarja vele az arcá?

Figyelt kérdés
És most nem a celebekre gondolok, hanem sima egyszerű mindennapi szülőkre.

#baba #kép #kitakarja
2022. nov. 10. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert mutogatni akarja, hogy neki bizony gyereke van, de azért annyira "komoly" szülő, hogy ő aztán nem mutogatja csak úgy a gyerekét. :D
2022. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de nagyon hülyén néz ki.
2022. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Megmutatja mit csinálnak, merre járnak, mekkora nagy már, anélkül, hogy látszódna az arca, így más nem használhatja fel a képét és a gyerek se háborodhat fel majd hatalmas öntudattal rendelkező tiniként, hogy anno kiplakátolták a fejével a netet. Szerintem.
2022. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ìgy meg is mutatja a gyereket, de közben a gyerek szemèlyisègi jogait is vèdi. Van egy gyerekvèdelemben dolgozò ismerôsöm, ő rak ki mindig ìgy a gyerekeiről kèpet.
2022. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, ez olyan, mint azt hinni, hogy ha gumiban csalsz meg valakit, akkor az nem számít megcsalásnak.


A gyerek képét nem kell kirakni a netre. Ennyi a normális, intelligens szülők elvi szabálya. Ha valaki mégis kiteszi, akkor tehet rá smiley-t, attól még megszegi ezt a szabályt.

2022. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
5-öshöz +1. Pontosan így van.
2022. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fokkal jobb példa lenne rá a meztelen kép magadról úgy, hogy a bimbó helyén van a smiley meg a lábad között. Akkor az már nem számít a privát szféra durva megszegésének, ugye? Az már akkor mehet, hiszen a "lényeg" nem látszik úgyse.
2022. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
7. ha magadról rakod ki, önszántadból, akkor kinek a privát szféráját sérted meg durván? 😂😊
2022. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a gyerekem nem szeretném, ha bárhol megjelenne a képe.

Talán 3 alkalommal tettem fel képet.

Lehetőleg olyat, ahol eleve nem látszik.


Viszont én magam is rühellem, ha rólam bàrki megoszt.

Nem szeretném, ha majd a gyerekem ezt vágná a fejemhez, mint Bartos Erika lánya…..ezért a legtöbb esetben eleve nem osztok meg semmit ( magamról sem)


Viszont, amit megosztottam mondjuk, az eleve nem a gYerekekről szólt, csak járulékosan rajta voltak a kèpen.


Amúgy általában azoknál látom, akik eleve sok követővel vannak.( egyik ismerősöm gyerek kopmatibilis és crohn recept oldalt vezet, ahol szinte mindent agyerekekkel csinál. Több ezer követővel.



És ők is általában próbálnak eleve olyan képet választani, ahol nem látszik a gyerek arca

2022. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!