Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lány név passzol hozzá...

Melyik lány név passzol hozzá legjobban?

Figyelt kérdés

Horváth vezetéknévhez? /Melyik illik hozzá legjobban?/

-Karolina

-Kiara

-Petra

-Eszter

-Hanna

:)



2022. nov. 10. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

-Karolina


-Kiara


-Petra


-Eszter


-Hanna


:)


Legjobban szerintem a Petra passzol hozzá, tehát, szal:

1.Petra

2. Hanna

2.és feledik : Karolina

3. Kiara

3 és feledik: Eszter


Horváth Petra-egy kicsit ropogósan hangzik ez a név, de szerintem ez a legjobb; akkoris így, ez passzol hozzá nekem a legjobban

Horváth Hanna nekem kicsit túl lágy, de még nagyon szép; ezzel a vezetéknévvel valahogy különlegesen hangzik,s zóval ezzel a vezetéknévvel én még szívesen is lennék Hanna, pedig a Hanna nevet nem szeretem. Nekem kicsit unalmas, középszerű, öreges; de a Horváth vezetéknévvel együtt, összepárosítottan; tündököl. Ott azzal valahogy mégis olyan jó az összhang; csak egy picit túl lágy, de mégis közben meg olyan "selymes", puha; tehát olyan fülnek jól eső hangzása van.

HorvÁTKAROLina itt ez így kicsit kijön, de amúgy még jól hangzik nagyon

Horváth Kiara --nekem ez így nagyon idegen összességében is, de nekem a Kiara önmagában is picit idegen hangzású; amikor meg azt mondjuk, hogy horvát, szerintem annak tipikus magyar hangzása van; mert magyarul hívjuk így a horvátokat; pl Croatian asszem angolul; de egyébként ha ettől, hgoy picit idegenül hangoznak össze; nem annyira passzol a Horváth a Kiarához, attól függetlenül valahogy mégis jó, a csengése. Ahogy így kimondom egyre többször, egyre jobban hangzik a fülemnek; mintha minél többször mondanám, annál kellemesebben, kedvesebben hangzana. Amúgy a Kiara-t JARA-nak becézném.

Eszterrel kicsit úgy hangzik, mintha ,,teszter", de még az is vállalható, szóval rendben van. Összességében király neveket választottatok; nekem nagyon tetszenek az ötleteitek pl.

Amúgy nem ismerek egyiket se, egy ilyen nevű emberkét se; akiket ismerek Horváthot, egyiküket se így hívják. De szal jó nevek ezek mind. Ügyesen választottatok; vidámságot, jó egészséget kívánok.

2022. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*Jaj, bocsi, a komment elejét azt csak átmásoltam , nem akartam elküldeni; csak bemásoltam a kommentmezőbe; hogy lássam lejjebb is, egybe ezeket a neveket; ne kelljen folyton felgörgetni; és ellenőrizgetni, hgoy mindet beleírtam-e. :)
2022. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Karolina
2022. nov. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Karolina

Hanna

2022. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!