Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat, hol érdemes...

Mi a tapasztalat, hol érdemes megvenni a baba-cuccokat?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a ruhákat, cumikat, mindent.

Nem érdekel a márka, szeretnék minél olcsóbban kijönni.


Internetről rendelni? Pepco? Tesco? Dm?


Mik a tapasztalatok?


2022. nov. 18. 11:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
nem opció rokonoktól kérni ezt azt? akár ajándékba, akár használtan, kölcsönbe.
2022. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

A pepco és Kik elég olcsók, esetleg turkálók (például értelmes hálózsákot csak ott tudtam venni), Auchan-ban is vannak jó áron babaruhák, pl tegnap vettem átlapolós bodykat 700 Ft per darab áron.

A többit meg neten szereztem be főleg, illetve DM, Rossmann

A bababoltok meg Brendon stb nálam felejtősek. 5 ezer Ft ott egy rugdalózó, hát köszi.

2022. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Mi a legelső ruhákat baba börzén vettük, az ilyen pici méreteket úgyis hamar kinövik, nem használódtak el nagyon.
2022. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Marketplace és helyi babás fb csoportok. Mindent megtalálsz töredékért, mint a boltban.
2022. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

Jaj istenem, ez az oldal tényleg a prolik gyűjtőhelye?:D


Mikor megláttam a kérdést, gondoltam Mamas and Papas, Odu, online meg Alex and Alexa, Childrensalon, Kyddo, Natural Babyshower. Dehát ilyenekkel, hogy Pepco, Tesco, ezek nem tudnak versenyezni...


Tényleg nem gondoljátok, hogy legalább az első dolgai a babának lehetne minőségi, szép, új?

2022. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Bababörze, turi, marketplace. Cumi, cumisüveg pl van ingyenes babacsomagokban is, de ha szoptatsz, nem is biztos, hogy kell. De pont ilyen feleslegesen vásárolt, de sosem használt cuccokat jó áron lehet kifogni facen, jófogáson.
2022. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

#5, hidd el, a gyereket pont nem érdekli, mit bukik le, vagy milyen márkájú rugiban tojja össze magát nyakig. Ez az egész babacucc biznisz csak nekünk, szülőknek szól.

A gyereknek oly mindegy, hogy én rajzoltam neki kontrasztos kártyákat, vagy megvettem 20 ezerért...

Mondom ezt úgy, hogy én is megvettem a monello csillagokat, a little dutch játékokat, mert NEKEM tetszik. Ő meg tök szívesen eljátszik a sparos papírszatyorral, mert tetszik neki, hogy csörög.

A kiságyat viszont használtan vettük, és milyen jó, mert csak játékok tárolására használjuk.

2022. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 5-ös! Félénk ezt úgy nevezik, környezettudatosság… de mit tudhat egy magadfajta. 3-as voltam.
2022. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%

Környezettudatosság egyenlő az ízléstelen, gagyi cuccokkal?


Pontosan, a gyereket nem érdekli nagyon sokáig, miben van, milyen játékai vannak. De engem pl. érdekelt mindig, hogy mibe öltöztetem, hogy szép dolgai legyenek.


(és az a szomorú igazság, hogy aki most, újszülöttként megveszi a kínais, pepcos, meg egyéb márkájú holmikat, később sem hiszem, hogy a GANT, Boss, Ralph Laurent márkák felé mozgolódna majd, ha a gyerek óvodás lesz... és ezek az átlagemberek számára is elérhető márkák, nem többszázezres darabokat árulnak)

2022. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
#5 Persze... Sőt rögtön Guccsi meg Lui Truttyon... 😄
2022. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!