Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként eljársz...

Egyedülálló anyaként eljársz a gyereke(i)ddel telelni, nyaralni?

Figyelt kérdés
Nekem 2 van, 6 és 4 évesek. Szeretnék menni velük, van is rá lehetőség, keret, de így hogy felnőttként egyedül vagyok, így fura számomra meg picit félek is, hogy nem tudok 2 felé figyelni egyszerre és baj lesz.
2022. nov. 28. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak 1 lányom van. Mi voltunk úgy is, hogy a nagynéném eljött velünk, de voltam kettesben a gyerekkel is (6 éves volt akkor). Így is nagyon jól éreztük magunkat. Persze két gyerekkel nyilván nehezebb.
2022. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derjaderja ***** válasza:
95%

Én nem vagyok egyedülálló, de vittem 1 és 3 éves gyerekeimet idén több alkalommal ottalvásra is, illetve strandra, kirándulni is. Most voltunk ugyan együtt de en napközben konfin voltam és a párom egyedül volt velük Vadasparkban, várost nézni, kajalni.


Szerintem vigyázni is tudsz rájuk (hisz amúgy is) meg nem is ciki, senki nem tudja hogy ki mért van vhol egyedül a gyerekekkel, pl vkinek épp dolgozik a párja.

2022. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mért amúgy ki vigyáz rájuk, a hétköznapokban nem te. Ez ugyan az csak új hely.
2022. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Anyum egyedül nevelt fel a testvéreimmel és rendszeresen jártunk nyaralni.
2022. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem q problémád, otthon ki a vihar vám velük? Nem te?! Gondolom ha otthon tudsz rájuk vigyázni akkor üdülés alatt is. Nem is olyan picik már.
2022. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én utaztam 2 gyerekel is régen egyedül kirándulni míg ilyen kicsik voltak aztán 3 gyerekel is egyedül . Ha tudnak közlekedni és viselkedni akkor nem lehet nagy gond.
2022. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és lányomal egyedül járunk kirándulni manapság.mert a bátyai nem szeretnék kirándulni,férjem sem annyira.
2022. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem azt aki rögtön támad. Igen, én vagyok velük, de teljesen más egy gyerek reptéren, repülőn, hajón, hegyekben, akárhol. Messzire sem kell menni a bajért, a közeli strandon nyáron volt csúnya baleset, szintén szintén szingli anya 2 gyerekkel.
2022. nov. 29. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha félsz ne menjél egyedül a gyerekel.

Egy gyerek ha jól van nevelve akkor tud viselkedni.

2022. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!