Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak Én tarom szánalmasnak ha...

Csak Én tarom szánalmasnak ha egy 23 éves nőnek 2 apától van 2 gyereke, aztán összejön/behálóz egy egyedülálló nála fiatalabb pasit?

Figyelt kérdés

#gyerek #2 apa
2015. jan. 17. 18:30
 1/10 anonim válasza:
67%
Megerdemlik egymast :)
2015. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tartom* Csk épp nem úgy láttam a billentyűzetet, okostelóról nemtudok jól írni mindig :S
2015. jan. 17. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki a saját portáján...
2015. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Teged ez miert zavar? Tetszik a srac vagy rokonod? Egyebkent a srac tudja mit vallal. A csaj meg lathatoan nem hulye, kell aki eltartja a ket gyerekkel. 😆
2015. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Haver, de elég csúya dolgokat tudunk a csajról.. Meg szerinbtem gáz, még érettségije sincs meg csak a 8 ált. Nem vagyok Én irigy a csajra, komolyan én inkább dolgozom napi 10 órát mintsem hogy igy éljek.. Ennyi!
2015. jan. 17. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az alapsztorit nézem akkor nekem egy barátnőm esete jut eszembe. 4-en vannak testvérek 3 apától. A nő elmúlt 40 éves mire végre értelmes férfit talált magának akivel már lassan 20 éve vannak együtt. Nem ítélem el. Ezt dobta a gép. Minden gyerekét szeretetben nevelte fel.
2015. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Amit te kívülről látsz és ítélsz el, lehet, hogy köszönőviszonyban sincs azzal, amit ők éreznek egymás iránt. Kívülállóként nem lehet belelátni egy kapcsolatba.

Azért mert két apától van két gyereke, már ássa el magát 23 évesen? Nyilván ő is mint mindenki, szeretne normális párkapcsolatot, próbálkozik.

Nem tudjuk miért került ilyen helyzetbe. Nem mondom, hogy nem hibázott vagy volt felelőtlen, de a körülményeit, családi hátterét sem ismerjük (lehet pl. alkoholista szülő, menekülés otthonról, vagy bármi).

2015. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%

Van egy ismerősöm,26 éves a 4. gyerekét várja. Az elsővel anyaotthonban lakott,mert a gyerek apja börtönbe került,a csaj pedig nem szerette a szüleit. Aztán elment bulizni,és a gyerekét az anyaotthonban hagyta,így a csaj nagyszülei nevelték. Kb 3 éves volt a gyereke amikor magához vette,közben összejött egy másik pasival terhes lett. A gyerekét meg oda adta a volt pasijának,aki addigra szabadult. 2 éves volt a kisebbik gyereke,amikor megint terhes lett. A 3. gyereke nem volt 1 éves,amikor szétment addigra az akkori pasijával. Utána összejött 1 évvel később egy másik pasival,aki elfogadta a két gyerekét,aki vele volt. Időközben a két gyerek közül az első az apjához került,mert nem szerette annyira. Az első 2 gyereke fiú,a harmadik lány. Vége lett azzal a csávóval 1 hónap után. 2 hónappal később megint összejött egy csávóval,most 3 hónapja vannak együtt,és megint terhes a csaj.

Én nem ítélem el,de már előre sajnálom a kislányt,hogy lefogja passzolni őt is az apjához.

2015. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy olyan személyről lenne szó, akit alapvetően nem kedvelek más okokból sem, akkor persze, ez is gáz lenne a szememben, de ha egy vadidegenről van szó, akkor tulajdonképpen tök mindegy, nincs róla különösebb véleményem.

De szerintem nálad is ez van, amúgy sem szimpatikus neked a csaj, és "szerencsére" vannak olyan dolgai, amik miatt méginkább lenézheted.

2015. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És neked most mi közöd hozzá? Szánalmasnak szánalmas. És? Most jobban fogsz aludni? Úgy teszel, mintha halvány lilád sem lenne arról, hogy bizony van olyan társadalmi réteg Magyarországon, ahol ez teljesen természetes, sőt. Nem tudom mit kell úgy tenni, mintha ez olyan kirívó eset lenne. Rikárdócska anyukáját is meg lehet nézni, mondjuk lett is belőle vita az is biztos...
2015. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!