Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megunt/nem használt babás...

Megunt/nem használt babás dolgoknak ki lesz a sorsa nálatok?

Figyelt kérdés

Ruhákat azokat ajándékozom. Az nem kérdés számomra.


De pl babafészek, pihenőszék, mei tai.. stb

Ezekkel mit csináltok?



Azért tettem fel a kérdést, mert most összeszedtem mindent. Hordozót, hintát, mei tait, és pár hasonló dolgot. Mindet egyesével meghirdettem. Olyan áron ami a marketplac-on az átlag.


Erre már a 3.embertől kapom meg, hogy nincs pénzünk? Vagy ma pl, hogy ennyire "hóvége" van?

Nekem eszembe nem jutna ez, hogy valakitől is ilyet kérdezzek.


Válaszolom, hogy nem, csak nincs szükség rá. Erre 2 ember, hogy akkor miért nem ajándékozom el?

Hát bakker a meitai volt csak 18ezer. 8ért hirdetem. A hinta 15eze, 2ezerért tettem fel.


Nagyon gáz, hogy ilyeneket kapok emiatt


2022. nov. 28. 20:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%

Kérdezd meg a kerületi védőnőtöket, biztos tudja, hogy kiknek jönne jól.

A babafészek is kimosható, fertőtleníthető.

2022. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Minden megy adományba.
2022. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Nàlunk az autòs hordozò ès 2 hurci volt csak ,, dràgàbb" holmi (darabja 10000) , odaadtam egy rokonnak ingyen.
2022. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

rokonnak ajándékozom vagy a védőnőnél leadom, ingyen.

se időm, se kedvem 2-5 ezer ft-okért hirdetgetni. meg postára, komolytalan vevőkkel találkára járni, aki mégse veszi meg mert… vagy el se jön 😂

2022. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ekkora dolgokat én nem szeretnék ingyen adni.

Csak megvettem én is.

Rokon/barát nincs, akinek mehetne, idegeneknek meg úgy nem adnám. Védőnő nem foglalkozik ezekkel.

2022. nov. 28. 20:22
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
marketplace. a mások véleménye meg nem érdekel :D az más, ha én is kaptam ajándékba, akkor nem kérek érte pénzt, de amire költöttem, azt ha csak lehet, eladom. nem a máltai szeretetszolgálat vagyok.
2022. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyenlőre akarunk majd még gyereket, így elrakjuk. De ingyen a nagyobb dolgokat biztos nem osztogatnám el. Valsz a marketplacere tenném én is.
2022. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Csak egy ötlet: marketplacen van olyan funkció, hogy elrejtés az ismerősök elől. Én mindig bekapcsolom ezt, így legalább nem írogatnak hülyeségeket.

Amúgy egy részét eladtam, másik részét elajándékoztam, de volt amit a bölcsibe vittem be.

2022. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Eladom... Amit csak lehet, én is pénzből élek, költöttem rá.

Én sokszor inkább bejelöltem hogy ismerősök ne lássák a hirdetéseimet. Ruhákat van két anyuka akik fixen megveszik mind a kislányom mind a kisfiam ruhatárábol. Ami nekik nem kell az adomány. Adtam idén játékokat és könyveket is adományba de egy drága alig használt játékot eladtam.

Ugyanúgy eladtam a légzés figyelot, hordozókat, járokat, etetőszéket stb...

2022. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Eladom

Az állványos kád, pihenőszék, hordozók csak együtt újonnan volt 200ezer környékén

Nem fogom elajándékozgatni

Azért ennyire nem vagyok "jószivű"

Sőt a nagyobb értékű ruhákat is eladom

Nem vagyok adománybolt

Lelehet pontozni

De azért mi is megvettük

Nehogy már százezreket dobáljak ki az ablakon mert valaki pont rászorul🤷🏻‍♀️

2022. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!