Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni 1. menstruáció +...

Szülés utáni 1. menstruáció + MIRENA= erős/ebb görcsök meddig normális?

Figyelt kérdés

Nem akarok szíre-szóra dokihoz rohangálni.Majdnem 4hónappal vagyok a 2.szülésem után.09.21én rakattam fel a Mirenát,nem menstruálva.Viszont már előtte is éreztem,hogy napjában többször is fájdogál a hasam,mintha meg akarna jönni.09.27én jött meg,erős görcsölés mellett.Ami azóta is van,hol erősebben,hol gyengébben.És persze szoptatás alatt is fáj.(tudom ez normális)A vérzés maga nem sok,egyik nap sem telt meg egy betét,de még mindig élénk színű és néha darabos is.

A Mirena tájékoztatójában nem találok rám jellemzőt.Annyit ír,hogy az első 4hétben előfordulhat hasfájás.

Hány nap vérzés után menjek dokihoz?Amúgy egy hónappal a felhelyezés után kell mennem kontrollra.


2010. szept. 30. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!3 hónappal vagyok szülés után!Holnap lesz 2 hete ,hogy megjött a mensesem!Másfél napig tartott és nagyon gyenge volt!Rá egy hétre,tehát holnap lesz egy hete(8.nap),hogy felrakattam a Mirenát!Azóta vérezgetek,barnázok,görcsölgetek!Hívtam a dokim(régi barátnő,neki is ilyen van)Azt mondta az első 6hét-3 hónap ilyen!
2010. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!