Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez menstruáció szerintetek?...

Ez menstruáció szerintetek? Volt v@lakinek ilyen szülés után?

Figyelt kérdés
2.5 hónapja szültem, 2 hete barnáztam 2 napig,aztán elmúlt...tegnap meg elkeztem vérezni de csak 1 napig tartott...ez most menstruáció szerintetek?
2011. szept. 20. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is lassabban áll vissza a szervezeted szülés után, mint ahogy nekem is.

Én a szülés utáni 10 hétben össze-vissza véreztem, egyszer csak pár napig, majd 10 napig stb.

Voltam dokinál is és semmi eltérést nem talált, azt mondta, hogy valószínű ebben már mensi is volt.

Így neked is lehet már mensi is ez (még ha csak 1 napos is - ilyenkor még kicsit meg van hülyülve a szervezet).

valakinek minden hamar rendeződik, de egyeseknek nem, ennek ellenére ez nem jelent feltétlen egészségügyi problémát.

Ha aggódsz, akkor inkább nézesd meg magad egy nőgyógyásszal, én is azt tettem, és legalább megnyugodtam.

2011. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis hogy ilyen. Nalam valahogy pont ugy volt mint nalad, kb 2,5-3 honappal szules utan voltak ilyen egy napos "mensik". Azan megint semmi, aztan egy pici megint, utana pedig legkozelebb csak a kislanyom egy eves szulinapja elott jott meg , de az mar normalis volt. A szervezetnek vissza kell allnia a rendes kerekvagasba, ami valakinel nagyon hamar megy, valakinel nagyon lassan. Foleg ha szoptatsz.
2011. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!