Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név illene a vezetéknév...

Melyik név illene a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Gárdonyi.


Kitti, Lilla, Flóra, Dorina, Liza, Petra, Hanna, Dalma.


Most természetesen nem azt kérdezem melyik tetszik nektek, csak azt, hogy melyik passzolna hozzá a legjobban szerintetek. Egyéb véleményt nem szeretnék a nevekkel kapcsolatban. És csak kíváncsiságból érdeklődöm. Ja és egy név lesz mindenképp.



2022. dec. 1. 13:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Bármelyik passzol.
2022. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Dorina ad egy szokatlan ritmust, ami miatt nem tetszik. Valahogy nagyon adja magát, hogy idővel Dodónak becézzék... A Liza valahogy egyszerűen nem illik ehhez a névhez.


A Lilla elmegy, de főleg a Flóra, Petra és a Dalma illik ehhez a vezetéknévhez.

2022. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
nekem a Dorina nem passzol (donyi-dori). azon kívül mindegyik okés.
2022. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Petra, Flóra és a Dalma illenek leginkább. Dorina és Liza szerintem nem passzolnak annyira hozzá. A többi elmegy.
2022. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
A Dorina és Dalma kivételével bármelyik. Mivel a vezetéknévben is hangsúlyosa D, ha a keresztnév is D betűs, az már úgy nagyon dadogós nekem. 😀
2022. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kitti, Lilla
2022. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hangzás alapján a Dorinát és Dalmát mindenképp kizárnám.


Személyes ízlésem miatt a Petrát, Hannát és Kittit is. (Sorry, semmi ellenszenv csak nem tetszenek)


A Lilla, Flóra és Liza baromi jó nevek, szépek egyszerűek, nálam a Flóra lenne befutó de őszintén képtelenség dönteni mert a Lilla is gyönyörű és a Liza is, csak a nyi-li miatt nem ezeket választanám.

2022. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Számomra a Liza túl modern ehhez a névhez, Dorinával nem passzol. Talán a Lilla vagy a Flóra illik hozzá a legjobban.
2022. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Flóra. A Gárdonyi név nagyon kemény, sok mássalhangzóval. A Flóra lágyít rajta egy kicsit.
2022. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Lilla.
2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!