Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a nev amit szivetek...

Melyik az a nev amit szivetek szerint adtatok volna ha ferj/csalad/baratok/vezeteknev/egyeb befolyasolo tenyezo nem tantoritott volna el tole? Megbekeltetek azzal amit vegul a gyermek kapott vagy jobban illene ra a szamotokra kedvenc nev?

Figyelt kérdés

#kedvenc, de megsem adott nev
2020. máj. 24. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Bella. Már sokkal jobban tetszik, amit végül választottunk, de a Bella is illett volna a lányunkhoz.
2020. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Emerencia. Nem mások beszéltek le, csak gondoltam, ez már túl különc. De volt több kedvenc is, úgyhogy volt miből választani.
2020. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Kratosz. Először poenkodtunk vele de nekem nagyon megtetszett végül. De a ferjem nem hagyta 😀 persze meg vagyok elégedve a nevével amit kapott. Nyilván olyat választottunk, ami mind a kettonknek tetszett.
2020. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Szorina. A család és környezet véleménye nem érdekelt, de a férjem sem tudott vele megbarátkozni, így második legjobban tetsző nevet adtuk, mert azzal a férjem is ki van békülve. Ez a Kamilla. Teljesen megbékéltem vele, sosem jut eszembe, hogy talán a másik név jobban passzolt volna. Talán annyiból örültem volna, hogy nem igen hiszem, hogy több Szorinával találkoztunk volna. Itthon nem egy gyakori név. Bár hiába van a Kamilla az első 50 leggyakoribb lánynév között, egy sincs a környezetünkben.
2020. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Zorka, Szofi. De a vezetékneve SZ betűre végződik, így más lesz.
2020. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Mi Ezékielnek szerettük volna elnevezni a fiunkat, de a család szerint túl vallásos, meg csak úgy senkinek se tetszett. Számunkra volt jelentése, de végül elbizonytalanodtam én is, így egy másik nevet (Sebestyén) kapott. A mai napig gondolok rá, mert egyébként illet volna a gyerekhez, de a Sebit se bánjuk, a kórházi ápolók is dicsérték hogy végre nem egy Bence és társai.
2020. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Fahéj a titkos kedvenc nevem, de a jelentése miatt sok lenne nekem is. Viszont maga a hangzása gyönyörű szerintem, ha nem lenne egy ilyen fűszer, biztos, hogy rábeszélném a férjem. 😊
2020. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
En olvastam Bàrsonyka nevet,tok sokaig poenkodtunk vele,de nem vallaltam volna be.:)
2020. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Ábrahám. Kisebbik fiunknak szerettem volna ezt a nevet, de rajtam kívül senkinek nem tetszett. Jó, igazából csak a férjemnek volt vétójoga, de a nagyszülők is fintorogtak rá, hogy túl vallásos, túl hosszú (hehe, helyette Alexander lett, az még hosszabb).
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Emília, Szófia, Amélia, Auróra. Nagyon hosszú a vezetéknevünk, nem akartunk ennyire hosszú nevet szegénynek, így egy rövid, két szótagosat kapott, ami egyébként illik rá és örülök neki, de a kedvenc nevek azért a kedvencek, na...
2020. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!