Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen engednéd a gyeredn...

Hány évesen engednéd a gyerednek a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Már baba korába vagy csak ha akar késöbb csináltatnál neki?

2022. dec. 3. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Amikor ő akarja.
2022. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Alapból születése után akartuk. Csak rájöttem, őszi gyerek, mindig sapka, így nem csináltattunk. Mondtuk, majd tavasszal. Úgy el lett felejtve csak na. Hosszú a haja, nem is látszik a füle.

Nyáron akivel csináltattuk volna nem volt. Azt most megint ősz/tél...

14 hónapos.

Majd tavasszal meglátjuk.

Ha nem lesz, akkor majd csinaltatunk, ha kéri. Nekem is van lyuk a fülwmben, mégsem hordok fülbevalót, mert nem tetszik (ellenben 4 pc-m van 😅)

2022. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első írja, amikor ő akarja.
2022. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
1 éves kora körül kapta mindkét lányom. Nagyon szeretik.
2022. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha hianyzik neki, majd elkísérem csináltatni. Ő teste, ő rendelkezik felette 🙂. Még csak 2 éves. Így is csajos és gyönyörű szép.
2022. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha kéri. A bölcsiben csak egy kislánynak van a csoportjában.
2022. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Megcsináltattam babaként, amúgy amint kéri, akár 2-3 évesen is.


Ha nem tetszik, kiveszi..

De szereti

2022. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen születése után nem akartam, valahogy idegenkedtem tőle. Utána meg úgy voltam vele, hogy ha tényleg akarja, tehát egy hétig folyamatosan mondja, akkor oké.

Olyan 8 év körül lehetett, amikor már elég meggyőzően mondta, hogy ki szeretné fúratni a fülét. Meg is csináltattuk, de zavarta, pár hét után kivette a füléből, és be is nőtt neki gyorsan. Úgyhogy most nincs fülbevalója (10 éves), majd ha megint akar, szól.

2022. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Majd ha akar. Eddig egyszer sem került szóba, hogy neki miért nincs vagy hogy szeretne. 7 éves, iskolás.

Sose nézték fiúnak még fiúruhában, kék babakocsiban üldögélve se. De ha annak nézték volna se motivált volna, hogy kilyuggassam.

2022. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%
3 hónapos korában kapott.
2022. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!