Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Heim Pál kórházba kell befeküd...

Heim Pál kórházba kell befeküdni az 5 éves fiamnak, én is bent maradhatok vele?

Figyelt kérdés

Kapok legalább egy széket? Nem túl jó dolgokat olvastam ezzel kapcsolatban, viszont azok több mint 2 éves cikkek. Kell fizetnem ha kérek ágyat? Van lehetőség étkezésre, vagy sok kajával készüljek magamnak?

Van valakinek friss infója?


2022. dec. 20. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két és fél éve voltam bent egy hétvégét az ovisommal, azon a hétvégén zártak le mindent a covid miatt. Széket nem kaptam, de elfértünk lábtól-fejtől ketten az ágyán, azért nem szóltak, hogy így aludtam. Kaját nem adtak, a vacsorája felét nekem adta, mert sok lett volna, de az ebédet megette egyedül, azt hozott nekem a férjem.
2022. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most voltunk múlt héten, szék volt, 3 db az 5 ágyas terembe, így volt aki széken aludt, volt aki az ágyon a gyerköccel. Nem szóltak érte.

Kaját mi nem kaptunk, csak a gyerek, így vagy viszel magaddal, vagy hozatsz valakivel. KV automata van, de pl kpt nem fogadott el, csak kártyával lehetett fizetni.

2022. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetseges h széken kell ucsorogni. En ugy nem is bírnèk bent maradni, ugyanis gerinc servem van,illetve 30-40 perc allas ules utan kokemennye dagad a vadlim. :( Szar a keringes valoszinuleg. Pecsen osszecsukhato tabori agyak vannak ejszakara. Nappal nem tudom. Azt se tudnam 8-20 ig vegigallni. Katasztrofa.
2022. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem tudom milyen ágyak vannak de Kecskeméten a 8 éves lányommal egy ágyban aludtunk.

Jó is volt neki, valahogy ha betegek jobban bújósak.

2022. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak széket adtak (3 hete voltunk). Én azon aludni nem tudtam. Szülőnek ágy nem jár. Fiam 3 éves, ezért őt meg a rácsos szélű ágyba tették, én abba nem fértem volna. A földön aludtam egy pokrócon amit bevittem. Más szülők is vagy a földön vagy a széken. Ágyba gyerek mellé befekvőt szülőt nem láttam.
2022. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

80 km-ről megyünk, úgyhogy behozni nem igazán fognak nekem ennivalót.

Csodálatos, hogy egy széket kapunk. Hát sajnos muszáj lesz túlélni.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2022. dec. 20. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Készülj kajával, nasival, gyümölcspüré is jó, babapiskóta, én ilyenekkel éltem túl
2022. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik osztályra? Nekem nagyon friss infóm van. Belgyógyászaton fotelágyat kapnak a szülők!
2022. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Háromszor voltam bent vele a Heim pálban. Első alkalommal 5 hónapos volt, a szoptatós kórterembe kerültünk, ott neki rácsos ágya volt, nekem teljesen vetett kórhazi ágyam, nagyon kényelmes volt.

Második alkalommal 1,5 éves volt, kisgyerek kórterem, neki rácsos ágy, nekem kihúzható fotelágy.

Harmadik alkalommal 3 éves volt most nyáron, lányka kórterem, ott neki válszthattam hogy rácsos vagy sima ágy legyen. Nekem egy pici kerek székem volt, mert egy fotelágy már nem fért be, de cserélték a kisszéket egy támlás székre mikor latták hogy szenvedek. Majd elegem lett, lefeküdtem aludni a földre. Megsajnáltak, megengedték hogy használjam az egyik üres kórtermi ágyat.

Kaját sehol sem kaptam, teát igen ha vittem bögrét.

2022. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológia
2022. dec. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!