Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Heim Pál gyermek pszichiátrián...

Heim Pál gyermek pszichiátrián van nyári szünet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert kisfiammal jártunk mert küldött a pedagógia szakszolgálat. 5 alkalommal voltunk,és az utolsó alkalommal mondta a pszichológus hogy össze ülnek mindannyian akik foglalkoztak a fiammal, megbeszélik hogy hogyan tovább és juni 4-én menjek be a zárójelentésért, meg akkor elmondják hogy végül is milyen fejlesztés, kezelés szükséges. Viszont junius 3-án felhívott a pszichológus hogy még nem sikerült összehozniuk a megbeszélést, lemondta az időpontot azzal hogy majd hív és ad újat. Na hát azóta semmi. Létezik vajon hogy elfelejtettek, és hívjam fel őket vagy ha azt mondták hogy hívnak akkor majd hívnak? Ti érdeklődnétek, vagy az tolakodás, sürgetés lenne? Végül is szeptemberig ráér.
2015. júl. 25. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj nyugodtan, csak hogy tudd, hol tart a dolog. Ez nem sürgetés. De kb. biztosra veszem, hogy azt fogják mondani, hogy a nyári szabadságolások miatt nem tudták még összehozni. Ez sajnos nyáron így megy, dolgozni dolgoznak, de azért mégis hol ez, hol az van szabadságon, amit mondjuk nem is vetnék a szemükre, elvégre mikor menjenek, ha nem ilyenkor? De ha tudják, hogy szeptemberre mindenképpen kell, akkor addigra szerintem meglesz, hiszen már nem sok teendőjük van ebben az ügyben.
2015. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!