Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik popsitörlőt szeretitek...

Melyik popsitörlőt szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
A papír alapú (elbomlót) vagy a hagyományos műanyagost?
2022. dec. 28. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Rossman sajátmárkás zöld de ritkán járok arra igy a dm saját márkásat használjuk. A pampers nekem kimondottan nem tetszet. A tescos meg a többi meg mivel illatos, a gyerek bőre nem bírta. Gondolom ezek a műanyagos fajták mind.
2022. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Itthonra csapvíz + tetra pelenka. Ha úton vagyunk, akkor pl a pampers premium care 99% víz típusú popsitörlőket használjuk. Nem tudom miből van, csak azt szoktam nézni hogy ez a vizes fajta legyen, illatanyag nélkül.
2022. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Dm sajátmárkás szenzitívjét, az is 99 % víz.


Egyszer kaptam Pamperst, ba az tényleg borzasztó volt.

2022. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Pampers aqua. Próbáltam a dm sajátmárkásat, Sudocrem és Neogranormon kendőit, egyik sem vált be.
2022. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pampers aqua-ra még egy szavazat. A legjobb törlőkendő szerintem.
2022. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Én a Neogranormont szerettem. Kipróbáltam a Pamperst is, azt utáltam.
2022. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pampers sensitive, vagy csapvíz.

Dm-rossmannal kezdtem, de nagyon vékony és száraz volt. Aztán kaptunk egy csomag pamperst, és az annyira bevált, hogy azóta nem veszek mást.

Sajnos ami lebomló popsitörlőként van reklámozva, az valójában csak speciális körülmények közt bomlik, amire Magyarországon nincs lehetőség.

2022. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rossmann 99% vízeset
2022. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vizes bocs


Amúgy amióta nagyobbak ès már csak a játszótrtezéshez, utazáshoz hasznàljuk azóta Fred Flo visszazárhatót

2022. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

A papír alapú, elbomló popsitörlők általában környezetbarátabb megoldásnak számítanak, mivel nem jelentenek örökké tartó hulladékot, és elbomlanak a szemétlerakóban. Ugyanakkor a műanyag popsitörlők általában tartósabbak és talán kényelmesebbek is lehetnek.


Mindkét típusnak vannak előnyei és hátrányai, és végül az a legjobb megoldás, amelyik a leginkább megfelel az adott személy számára. Ha például fontos számodra a környezetvédelem, akkor lehet, hogy előnyösebb számodra a papír alapú popsitörlő használata, míg ha inkább a tartósság és a kényelem a prioritásod, akkor lehet, hogy a műanyag popsitörlőt választod. Fontos, hogy azt válaszd, ami számodra a leginkább megfelelő.


Üdvözlettel: J. Krisztián

2022. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!