Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz baja, ha megtörlöm...

Lesz baja, ha megtörlöm popsitörlővel a kezét és utána bekapja?

Figyelt kérdés
Van egy értetlen rokon aki nem képes felfogni hogy cigi után mosson kezet. Hiába mondom neki. Már nem tudok mit csinálni.
2019. dec. 14. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baja nem lesz. Nem is hiszed miket fog még bekapni.
2019. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem lesz baja.


De a kérdés második fele nem tudom, hogy jön ide.

2019. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy hogy bagós kézzel fogdossa a kicsi kezét amit aztán bekap. Nem szeretném hogy a nikotint rágcsálja a 4 hónapos kisbaba
2019. dec. 14. 11:42
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
miért engeded a gyerekhez?? én biztos nem tűrnék meg egy cigist a kisbabám körül
2019. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyszülő. Igazából nem akarom eltiltani, de ha így folytatja az lesz. Mondjuk már így is én vagyok a hülye mert túlféltem a gyereket.
2019. dec. 14. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk rajtam kívül mindenki cigizik, a férjem is és a 4 nagyszülő is. De az alap, hogy minden cigi után kézmosás. Mondani sem kellett. Ha meg pluszban Te kéred rá, és nehezére esik, az őt minősíti.
2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Allj szépen ki magadért és kerek-perec közöld, hogy ne nyúljon hozzá kezmosas nélkül.

Illetve az is jó lenne, ha cigi után egyáltalán nem dédelgetné.

2019. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
#6 túlfélted?? mióta egészséges a nikotin BÁRKINEK?? főleg egy pér hónapos csecsemőnek?? én tiltanám, akármilyen közeli rokona. ha ennyi törődés nincs benne, hogy a saját unokáját is hajlandó mérgezni, akkor később se számítanék semmi jóra
2019. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz, de elég ramaty íze van, tapasztalat. Lehet viszont kapni arcra-kézre való törlőt is. De a legegyszerűbb az lenne, ha az említett rokonnak adnád egyből oda cigizés után, hogy törölje meg a kezét. Arra már csak hajlandó.
2019. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk a nagypapa cigizett, de mindig kezetmosott utána. Én ettől függetlenül közöltem vele, hogy cigizés után fél órával később nyúlhat a gyerekhez. Ahogy 1 éves lett a lányom és már tudott beszélni azt mondta, amikor kint volt, és a nagypapa cigizett, hogy -„Papa büdös!" Apósomnak ez volt az ami után elhatározta, hogy leszokik a cigiről.


Ha nem érti meg amit mondasz neki, akkor tiltsd el a babától.


Amúgy, ha popsitörlővel megtörlöd a kezét nem lesz baja, de nincs jó íze.

2019. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!