Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idézettel szeretnék a meglepni...

Idézettel szeretnék a meglepni a szülőket hogy babát várunk. Ezt karácsonykor szeretnénk odaadni. Esetleg aki szeret verset írni segítene nekem?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy utaló vers vagy idézet legyen hogy ne az első szónál jöjjön rá hogy mire akarunk kilyukadni.

Ez jó ötlet nem?


2010. okt. 2. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia!!Mikorra vagy kiírva??:) Sokat vártatok a bébire??stb....ezeket mondd el és megpróbálkozom egy verssel!:)
2010. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szeptember elejére.nem kellett sokat próbálkozni.:)
2010. okt. 2. 11:18
 3/20 anonim ***** válasza:
oké......:)már írom is
2010. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 2. 11:28
 5/20 anonim ***** válasza:

nem tudom tetszik e de ha van még valami ötleted írok másikat!:)



Nagyon sokat vártak rám.


Anya és az apukám!


Most még hó van kint meg jég.


Nem láthattok engem még!


Végre örülhet a család!!


Szeptemberre megkapják a kis unokát!:)

2010. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bizti szeptember elejére vagy kiírva? Mert akkor még nem kéne terhesnek lenned.
2010. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
egyetértek akkor év végén fogsz teherbe esni-)
2010. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem hanem novemberben szeretnénk és azt mondta az orvos hogy nem kell majd vele sokat próbálkozni. és úgy kalkouárt az orvos ha sikerül akkor lesz belőle szeptember elej
2010. okt. 2. 11:57
 9/20 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen találós kérdés formában szeretném mert 2 boríték lesz és az egyikben a vers amiből gondolom hogy rájönnek a másikban pedig egy meglepi
2010. okt. 2. 11:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Először azt írtad,hogy nem kellett sokat próbálkozni,utána meg hogy majd nem kell sokat próbálkozni,mert az orvos mondta..Bocsi,csak nekem ilyen zavaros?Írd már meg nekem kérlek,hogy hol van ez az orvos,aki így előre meg tudja mondani,hogy biztos hogy rögötön össze fog jönni,mert nekem nagy szükségem lenne egy ilyen csodadoktorra,hosszú évek óta babát szeretnénk...
2010. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!