Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokat unatkoztatok, amíg a...

Sokat unatkoztatok, amíg a babátok pici volt? Mivel foglaltátok el magatokat, mivel töltöttétek a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Még csak tervben van a baba, de a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy a férjem az első 1-1,5 hónapban lesz itthon velünk, utána visszamegy rendesen dolgozni.

Itt jön az, ami engem megijeszt picit. Ugye így én leszek majd a babánkkal a nap nagy részében, az első hónapokban gondolom nem lesznek túl aktívak a napjaink. Majd mennék vele sétálni, találkoznék barátnőkkel, de ezek azért nem egész napos programok, 1-2 órásak maximum.


Megnyugtatnátok, hogy azért az első félév sem annyira rossz kisbabával itthon, úgy is eltelhetnek nagyon jól és boldogan a napok?


2023. jan. 11. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ó, bár lett volna időm unatkozni!😅
2023. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem rossz. És a séták miért kellene, hogy csak 1-2 órásak legyenek? :-)
2023. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem. A gyerekkel voltam elfoglalva. Amikor meg nem, akkor a napi teendőimmel.
2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Olyan fáradt voltam, hogy nem volt időm unatkozni.
2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Leginkább azért, mert utálok sétálni, főleg egyedül, társaság nélkül. :D
2023. jan. 11. 18:36
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Átérzem, de a gyereknek meg szüksége van a friss levegőre. 🤷🏻‍♀️
2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 babyboom567 ***** válasza:
78%

De nem leszel egyedül, ott lesz a gyerek.

Nem fogsz unatkozni,hidd el.

2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hűű. Téged aztán fognak meglepik érni szülés után 😅
2023. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Friss levegő érheti majd itthon is, nem kell ahhoz feltétlenül 4-5 órákat korzózni céltalanul. Nyilván 1-2 óra séta nekem is jól esik naponta, de annál több már kényelmetlen. Inkább az "autóval járok mindenhová" típusba tartozom, az az igazság.
2023. jan. 11. 18:47
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen ha kertes házban laktok, éri friss levegő otthon is.

De azért azt nem ártana tudatosítani, hogy egy nő elsősorban azért van otthon, hogy ellássa a gyerek szükségleteit, nem azért, hogy lefoglalja magát kedvére. Mindenkinek jár az énidő, de azt gondolni hiba lenne, hogy egy gyerekkel nem kell/lehet foglalkozni, mert kicsi.

2023. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!