Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tavasszal miért tapsoltak...

Tavasszal miért tapsoltak 8kor az emberek az eü dolgozóknak, amikor szinte unatkoztak a kórházakban és most amikor valóban meghalnak a munkában és nem bírják már senki nem tapsol már nekik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jogos a felvetésed.
2020. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Mert akkor az ujdonsag varazsa volt es majmoltuk a nyugatot.

Most mar annyi a halott es a fertozott, hogy az emberek nem tapsolnak, nincs kinek...mire fel? Boseges alamizsnat kaptak az apolok is nyaron, holott valoban csak tingli-tangliztak a mostani heelyzethez kepest.

2020. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Miből gondolod, hogy unatkoztak?
2020. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, anyám első vonalas kórházban volt szakápoló
2020. nov. 15. 21:22
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Értem, akkor viszont nektek szerencsétek volt, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki unatkozott, mi sem unatkoztunk.
2020. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akarki akarmit csinal, az egeszsegugyi dolgozok meg annyi megbecsulest sem kapnak, ami egy normalis egeszsegugy melle jarna nekik. Es mindenki, aki leszarta az ovatossagot, hozzajarul ahhoz, hogy belegebedjenek a munkaba, a szornyusegbe es a sajat megbetegedesukbe.
2020. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavasszal valóban unatkoztak, ez tény. Egy csomó szakrendelés eleve nem is működött, átvezénylésekről meg szó sem volt, mivel akkor egy nap a mostaninak 1/200-ad része volt a megbetegedések száma. A tavaszi leállás - különösen az eü-ben és az oktatásban - minősíthetetlen ostobaság volt.

Most viszont megdolgoznak a pénzükért. Megkövetem őket, mert nem tartottam jogosnak a tavaszi teljesítményért az egyszeri 500 rugót, most viszont az, bár még most sem mindenkinek. A bökkenő, hogy ezt nem tudta előre senki, én sem, viszont az sem, aki kiosztotta a pénzt.

2020. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!