Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondanád meg a párodnak,...

Hogy mondanád meg a párodnak, hogy terhes vagy? Hogy mondanád meg a szüleidnek, hogy nagyszülők lesznek? Első gyereknél.

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy különlegesen, viccesen, hogy kitalálják. Pl. Én szüleim amikor születtem, akkor kisbaba cipőt/szandált adtak a szüleiknek és ki kellett találniuk, hogy azért kapták, mert nagyszülők lesznek. Valami vicces, kicsit gondolkodós jelzés?
2023. jan. 11. 22:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Attól függ, kitől.
2023. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

#1 Gyerekvállalós kategóriábsn ilyen kérdésnél masszív lehurrogás van. :(


Én lehet képeslapot adnék a baba nevében, valami "úton vagyok hozzátok" vagy valami jobb szöveggel. :D

2023. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát...😅 ezek szerint én nem vagyok valami kreatív, ugyanis nekem hirtelen az jutott eszembe hogy:


"Valamit mondani akarok. Terhes vagyok!"

2023. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

1. Közös fotózáskor bemondani, hogy XY várandós, csíííz! De nem fotózni, hanem kamerázni közben!


2. Kis bodyt csináltatni, amire ráírni, hogy mami-papi szemefénye leszek


3. Ajándékba adni egy kis csörgőt.


4. Odaadni az UH képet, hogy nézzétek mit találtak a hasamban...

2023. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezek qrva kínosak bocs
2023. jan. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Párnak csak elmondani nem kreatívkodni.

Családdal lehet, de nekem. Nem vevőek az ilyesmire..



Mi uh képet adtunk…

De ott a poén, hogy nem egy embríó van rajta😉

2023. jan. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Anyósom szereti a kaparós sorsjegyeket. Csináltattunk egy olyat, amit ha lekapar, alatta az van, hogy "Gratulálunk! Nagymama leszel."

Vettünk mellé sima kaparósokat is, és közé tettük az egyedit.

2023. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mazipa ***** válasza:
49%

A ferjemnek csak siman megmutattam a pozitiv tesztet. Anyunak alig vartam,hogy elmondhassam,eveket vartam a pillanatra. Azt szerettem volna, hogy mondom neki, hogy most mar meg kellene tanulnia lekvart fozni,Mire o visszakerdez,hogy miert? Es en mondtam volna,hogy Mert nincs finomabb,mint a ... Es erre neki Ra kellett volna vagina,hogy a Nagymama lekvarja.

Hat,ehhez kepest egyaltalan nem Vette a lapot,meg akkor sem amikor konkretan mondtam en,hogy o,mint Nagymama majd fozhetne lekvart. Ekkor sem esett Le neki! 🤣 Aztan mondtam neki,hogy igaz,hogy karacsonykor nalunk lesz (kulfoldon elunk), de majd azert Februarban is visszajohetne babazni. erre megkerdezte, hogy kinek lesz babajat! 😂😂

Ugyhogy ovatosan az ilyesmikkel... 😂😂

Nem is ertettuk, miert esett Le neki ilyen nehezen. Hiszem evekig probalkoztunk, es tudott is rola..

2023. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát #8 bocsi, de ez a lekváros dolog nekem sem esett volna le, kicsit bénácska dolog.
2023. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezek sose úgy sülnek el, ahogy akarod. Ismertem egy csajt, ő keresztrejtvényt csinált, aminek az a megfejtése, hogy "nagymama leszel". Eleve nem értette a nagyi, miért kell neki most mindenki előtt keresztrejtvényt fejteni, el akarta tenni későbbre. Utána meg nem ment, izgult, mert mindenki őt bámulta, meg volt, aminek több megfejtése volt és nem jót írt be, úgyhogy ki se jött rendesen a megfejtés. Úgy kellett kisegíteni, feszült és stresszes volt, és mondta, hogy nagyon örül, de miért kellett őt itt produkáltatni meg túráztatni, ez elrontotta a nagy pillanatot. Szóval én nem kreatívkodnám ezt túl.

Mondjuk ha valaki kap egy pár kiscipőt és nem találja ki, hogy a hazaspár azért adta, mert jön a baba, az azért nincs egy komoly szellemi nívón. Ezt nyilván mi denki kitalálja.

2023. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!