Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondanád meg a párodnak,...

Hogy mondanád meg a párodnak, hogy terhes vagy? Hogy mondanád meg a szüleidnek, hogy nagyszülők lesznek? Első gyereknél.

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy különlegesen, viccesen, hogy kitalálják. Pl. Én szüleim amikor születtem, akkor kisbaba cipőt/szandált adtak a szüleiknek és ki kellett találniuk, hogy azért kapták, mert nagyszülők lesznek. Valami vicces, kicsit gondolkodós jelzés?
2023. jan. 11. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjnek azonnal elmondanám, egy percet se bírnék.

Mi a családnak is csak mondtuk, mert mi is attól tartottunk, hogy a cukiskodás rosszul sül el és nem tudunk úgy örülni, ahogy szeretnénk.

2023. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A ferjemnek egy kis dobozba raktam a teszteket, egy kis bodyt és egy levelet.

Anyos szimplan elmondtuk, mivel inszemmel jott ossze a pici es kerdezoskodott. Apos akkor tudta meg mikor elkezdtem verezni es kellett a fuvar. (Szerencsere minden rendben volt). Anyanak mar az uhrol es a tesztrol kuldtem kepet h mama(kint dolgozott) lesz meg apanak is(kamionos). Ket mamamnak celozgattam h dedmamak lesznek es a dedi mamanak is mondtuk h vigyazon magara mert jon az ükunokaja 😊 mivel tul nagy a csaladom nem akartunk kreativkodni 😅😅

2023. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mazipa ***** válasza:
68%

9-es. Nalunk ez a lekvaros dolog kiskorom ota szalloige volt otthon. Volt is regenn ilyen lekvar. Egyebkent pont azert irtam Le, hogy segitsek, hiszen en sosem gondoltam volna, hogy anyunak ez igy nem fog leesni.

Egyebkent nalunk valahogy egy sem jott ossze az elkepzeltek szerint.

A masodik babat karacsonykor jelentettuk be. Nalunk volt anyum meg anyosom,es a tipikus fenykepezkedost csinaltuk. Bealltunk pozba, es mondtam, hogy csiz, aztan a kovetkezo kepnel, hogy mindenki mondja, hogy 'Jon a kisteso'. Bakker egyiknek sem esett Le! Anyu, mintha meg sem hallotta volna, anyosom meg azt mondta, hogy hat remeljuk, lassan Jonni fog.🤣

Harmadik nem lesz. De ha lenne, csak siman elmonanam. 😜

2023. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Azt javasolnám, hogy beszélj róla őszintén és őszintén, az érzéseiddel és gondolataiddal. Az, hogy terhes vagy, nagyon fontos és érzelmi dolog, és úgy gondolom, hogy az őszinteség a legjobb megközelítés. Ha szeretnél valami kreatívat és vicceset is csinálni, akkor talán egy kis ajándékkal, mint például egy kisbaba cipővel vagy egy játékkal, ami jelzi, hogy nagyszülők lesznek, és aztán beszélhettek róla, amikor elmondod nekik az örömhírt.
2023. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14.


Ezt valami Google fordítóból vetted?

2023. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a válaszomat a Google fordító segítségével fordítottam magyarra. A fordítók nem mindig adnak tökéletes fordítást, és sajnos a válaszomban voltak hibák. Azt javasolnám, hogy mindig fordíttasd vissza azt amit én mondok angolra, hogy biztos legyél benne, hogy jól érted amit mondok. és és ha bizonytalan vagy, kérdezz rá.
2023. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!