Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen esetek miért vannak?

Az ilyen esetek miért vannak?

Figyelt kérdés

'I'm 16 years old with 2 kids'


[link]


És ti mit gondoltok erről?

Sztem 16 évesen iszonyatosan nagy felelőtlenség a gyerek vállalás(legalább az érettségi legyen meg) és feltéve ha van kiszolgáltatottá teheti az adott nőt.



2023. jan. 16. 23:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj terhesen magas vérnyomás miatt voltam párszor korházba, és Budapesten ami azért nem “elmaradott vidék” az 5 szobatársam közt én voltam a rangidős 25 évesen…. Azt már meg se említem, hogy kettőnek már a második gyerek jött számomra ez is fura. 21-22 évesen már a második.
2023. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De ez a lány is akit mutattam nem cigány, persze fekete arctól lett gyereke,de csomó ilyen nem cigány is van ott
2023. jan. 17. 11:57
 13/18 anonim válasza:
32%
#7 Mert nem árt, ha ilyen véleménnyel is találkoztok.
2023. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13!


Itt senki nem akar ezzel találkozni.

2023. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
66%
#14 Nem tudom, hogy fel vagy-e hatalmazva mások nevében beszélni, de ez a véleményed nagyon komoly szegénységi bizonyítványt állít ki rólad.
2023. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nyilván hatalmas felelőtlenség bármilyen korban úgy gyereket szülni, hogy az anya nem tudja önállóan eltartani önmagát és a gyerek(ek)et.

Egyeseknek persze fáj az igazság, de nem árt, ha őszinte véleményekkel, valós tényekkel is talàlkoznak.

Szerencsére nem neked/ nekünk kell kínlódni a gyerekekkel fiatalon.

Az ő döntésük, ha ilyen módon szülnek, viseljék a következményeket, segítsenek magukon, szívjanak nyugodtan velük egész fiatalkorukban , azt feláldozva hogy normális módon éljék meg, az ilyenek meg is érdemlik.

2023. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16os oké,de mi lesz a gyerekkel
2023. jan. 18. 20:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Az már legyen azok baja akik bevállalták.
2023. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!