Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen esetek voltak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen esetek voltak, amikor próbáltatok ellenállni egy nőnek, de nem sikerült? Miért nem lett volna szabad vele? Mi miatt nem bírtátok ki mégsem, hogy ne tegyétek meg?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 17:16
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
76%

Itteni. Tudtam, h foglalt, de hagytam magam ràfüggeni. Magànyos voltam, jólesett némi figyelem...


Smúzolàs volt kölcsönösen,de màs nem lesz a történetből.

2022. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhaladtam az iroda ajtó előtt, ráoillamtottam és addig meg sosem tapasztalt érzés hogy "ő kell". Neki is volt valakije nekem is, egy nyári szerelem lett belőle, jól atdobott a palankom, de én fülig belezugtam.
2022. szept. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Több is volt, kapcsolat melletti kalandok, nyilván ezért nem lett volna szabad.

Volt szaktárs csaj, akivel gyakorlás, korrepetálás után bújtunk ágyba, vagy kolléganő céges bulin, meg utána párszor meló után. Mind a lehetőség és a vonzalom miatt.

Meg a masszázsos csajok, amikor csak fel akarom dobni a napot valai extrával.

2022. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!