Gyerekkel vérvételre?

Figyelt kérdés
Mennem kéne vérvételre ma vagy holnap. Sajnos a 3 évesem beteg lett. Nem tudom kire bízni. Most nem tudom hogy halasszam vagy vigyem magammal. Nem nagyon tud nyugton maradni
2023. jan. 17. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Még egészségesen sem vállalnám be, nemhogy beteg gyerekkel. Én tuti lemondanám, ha tényleg sehova nem lehet lepasszolni.
2023. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én vittem magammal egyszer, és ugyanúgy adott neki kis választható játékot a néni, ahogy a bátor kis pácienseknek szokott. Mondtam is neki, hogy ez nem ér, nekem kellett volna adnia :D
2023. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelműen nem vinném, hanem lemondanam a vérvétel, ha nem tudnám másra bízni. Gyereket nem viszünk orvoshoz, munkahelyre, hivatalos ügyet intézni, stb nem ő beteg, vagy nem az ő ügyét kell intézni.
2023. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha egészséges lenne akkor szerintem oké, van ahol kedvesek és megértik, de betegen nem vinném.
2023. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Simàn vittem, igaz nem beteg volt…

De a nagyot 3 èvesen vittem úgy, hogy a kicsi a hàtamon volt.


Mmint a nagyobbnak kellett vért venni, nem nekem.

2023. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Egészséges gyereket lehet nyugodtan vinni, csak gondoskodni kell a szórakoztatásáról, egy beteg gyereket viszont ne vigyél magaddal vérvételre. Gondolj bele, ott főleg idősek és várandósak vannak, ő pedig végig fog fertőzni mindenkit.
2023. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vérvételi helyen dolgozom, ha nem fogad szót és nem tud megülni míg leveszik tőled a vért én nem vinném. Roppant zavaró és veszélyes is.
2023. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Persze fertőzzön le mindenkit. Eszembe se jutna még egészségesen sem.
2023. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!