Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Synlabban fogadnak időpont...

Synlabban fogadnak időpont nélkül HCG vérvételre fizetősön?

Figyelt kérdés
A honlap szerint igen, de nem tudom, hogy a vírushelyzet miatt ez változott-e. Volt valaki mostanában így? (Én Székesfehérvárra mennék, de minden tapasztalat érdekel.)
2021. márc. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt Tatabányán csak időpontra működik. És sajnos eléggé tele van, tegnap kértem és csak április 16-ra tudtam beírni magamat legkorábbra.
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. márc. 28. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tsh-t akartam itt Fehérváron nézetni időpont nélkül. Elküldtek, hogy időpont kell, erre írtam egy panasz e-mailt a synlab központi e-mail címére, amire válaszban nagy elnézést kérések közepette leírták, hogy nekem volt igazam nem kell időpont amiről tájékoztatták a kollégát is. Pár hete cukorterhelésen ültem ott, amikor hallottam, hogy valaki szintén jött magánba és el küldték hogy időpont kell... Közel voltam hozzá hogy felállok és közlöm kedves asszisztens hölggyel, hogy legyen szíves megcsinálni a néninek a vizsgálatot vagy hívni a főnökét... Értem én hogy kényelmesebb neki ha csak időpontra jönnek, de ha a központ azt mondja hogy lehet menni időpont nélkül, akkor a kis asszisztens ne küldözgesse el a fizető "vendéget"...


Szerintem ha erélyesen megmondod, hogy a honlapon ez van, és neked most van szükséged a vizsgálatra akkor meg fogják csinálni... (ha meg nagyon nem akkor adnak ott helyben időpontot, lehet hamarabbra, mint ahogy a honlapon lehetne foglalni)

2021. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!