Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emiatt lenne elkényeztetve a...

Emiatt lenne elkényeztetve a kislányom?

Figyelt kérdés

Anyósom közölte, hogy észrevette, hogy a kislányom mindig az ölembe ül, nem a földre és így túlzottan anyás lesz, mert én elkényeztetem.

Való igaz, hogy szinte mindig az olemben helyezkedik el, akar meseolvasnal, akkor is ha a földön egyutt játszunk,de nekem ez pont, hogy jól esik és örülök neki, eszembe se jutott olyasmi, hogy ez baj lenne. 15 hónapos a kicsi



2023. jan. 25. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyosod régimódi,nincs ezzel baj.
2023. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4 éves gyerektől is normális, hogy az anyja közelében akar lenni. Az épphogy egy évesnél még több, mint átlagos. Ne foglalkozz a beszólással.
2023. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Közöld anyóssal, hogy észrevetted, hogy a kedves mama meg tetszett ragadni az előző évezredben, és ha nem változtat, az unoka kicsit sem lesz mamás.😉
2023. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csöppet se elkényeztetés ez. Én is megmondanám neki, hogy szerintem meg ez így pont jó. Egy ilyen kicsi gyereknek alapvető szükséglet a szülő közelsége. Az én gyerekem is ölben akar lenni, amikor csak lehet, és hát mi akadálya lenne ennek?
2023. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Az elkényeztetés, hogy nem paterolod ki az öledből, ha anya közelségére vágyik a kislányod.

Biztos rá kéne szólnod, hogy takarodj innen. 🙄

Anyós nem normális.

2023. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az fáj anyósodnak, hogy nem az ő ölébe ül a kislány. Irigy, ezért szól be.

Ez nem elkényeztetés.

2023. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt tolták. Tegyem le a három hónapost a kanapéra, mert megszokja, hogy nálam van... Hát igen, még 3 évesen 15 kg-osan is felveszem, mert imádom ölelni. Addig fogom felvenni, amíg elbírom, addig veszem az ölembe, amíg akarja, és addig ölelem, amíg meg nem halok. Szeretetből sosem elég.
2023. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye.
2023. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós nem normális. Lehet az fáj neki, hogy nem az övébe ül. Sok féltékeny szar 😂
2023. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ez még megfontolásra sem érdemes, több gondolatot ne is vesztegess rá. Teljesen természetes dolgot fúj fel.
2023. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!