Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok albérletbe 2...

Vállalnátok albérletbe 2 gyereket?

Figyelt kérdés
2fél szobás albérletről van szó és jól felszerelt.
2023. jan. 28. 12:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Én egyet sem.
2023. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak a szobák számát nézem, akkor max egyet. Ha azt, hogy albérlet, akkor egyet sem, nemhogy kettőt.
2023. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy nem. Gondolom, ha albérletbe vállaltok gyereket, nem álltok úgy anyagilag, hogy ha beüt valami gond, munkanélküliség, válás, betegség, baleset, stb., akkor is meg tudjatok élni akár 1 fizuból.
2023. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
71%
Egyet sem. De ekkora lakásba ha saját lenne akkor is csak egyet.
2023. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, mennsi pénzünk van. Nekem pl van olyan ismerősöm aki azt mondja, hogy tökmindegy hogy albérletet fizet vagy törlesztőt, nem az övé a lakás, nem az ő gondja, ha új munka van költözik, stb. Nekik 2 gyerekük van és 700 fölött van a kettejük bevétele. Így igen. Ha hónapról hónapra élnénk és gond a pénz, úgy nem.
2023. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%

Vállalni éppenséggel lehet.

Az egyéb körülmények miatt necces.

Egyrészt azért drága az albérlet is. A gyerekek is viszik a pénzt. Plusz azért gondolom ti is koltenetek néha magatokra.

A foberlok nagyrésze sem szereti a kisgyerekeseket és ha menni kell onnan akkor nehéz új lakhatast találni.


Mondjuk az is szinte csoda, ha tudsz venni sajátot a mai árak mellett. Így meg gyakorlatilag csak az albérlet marad.


Nektek kell mérlegelni.

2023. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ha van kilátás sajátra vagy idővel nagyobb béreltre.

Első gyerekünk érkezett bérelt lakásba, második már saját, de kicsi lakásba. Innen idővel tudunk majd nagyobba menni.

2023. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy van több millió Ft félre rakva
2023. jan. 28. 12:33
 9/51 anonim ***** válasza:
82%

Személy szerint én egyet sem, mert éltünk évekig albérletben, a tulajjal is szerencsénk volt, de mégsem mertem volna oda gyereket vállalni. Mert ha gyerek nélkül nem lesz lakásunk, gyerekkel, pláne kettővel főleg nem lesz soha.

Szóval mi előbb lakásra spóroltunk.

2023. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor ha kanyarban van a saját lakás. Egy gyerekkel még elvagyunk albérletben, de kettő már sok. És Magyarországon az albérlet nagyon bizonytalan, sok helyen nem engednek bejelentkezni, ha pedig menni kell, akkor nehéz másikat találni. Az albérlet mérete mindegy mi két gyerekkel elvagyunk 60nm-en, de fateromék kevesebben hárman nőttek fel...


Szóval nem, max egyet, és amint lehet, saját lakás.

2023. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!