Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakai pelus átázás 2év/14kg...

Éjszakai pelus átázás 2év/14kg. Milyen más pelust próbáljak még ki?

Figyelt kérdés

Rengeteget iszik lefekvéskor (kakaó 3,5dl) és még az ágyába is kell éjszakára rakni inni (cappy 2-3dl fogy). Ha nincs az ágyában inni, sír és követeli.


Amiből kifolyt:

Libero 6os (12-22kg)

Pampers active baby 5ös (11-25kg) és 6os (16+ kg)

Pampers premium 5ös (12-19kg)

Huggies 5ös (11-19kg - 6os ebből itthon sajnos nem kapható)


Tehát súlyban majdnem minden magasabb minőségű pelenkát kilőttünk...


Mit próbáljak ki, ami elnyeli ezt a rengeteg pisit? Nem a popsi formájával van a baj, bármilyen jó amúgy nekünk éjszaka, hanem hogy eszméletlen sokat pisil éjszaka. Emiatt korán is kel reggel, mert nyilván zavarja. Adjatok lszi tanácsot! Ennyi hálózsákot sem tudok venni, hogy minden nap tisztát adjak neki... Nagyon el vagyok keseredve, mert ezt muszáj megoldani, de nem találom a megoldást. :(((


2010. okt. 4. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Próbáltál már nadrágpelenkát?Nekem is ez a gondom,minden egyes éjjel öltöztetem át a kisfiamat,azért mert csupa pisi lesz.Ugyanezeket a pelusokat használtuk mi is és most ez a nagrágpelus jutott eszembe.Lehetséges,hogy sokat mocorognak,így a sok pisi nem marad a helyén?!

Bocs,hogy nem tudtam igazán segíteni,de talán beválik..

2010. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Libero 6os bugyipelust használtuk már nappal, de az sokkal hamarabb megtelik, nem bír annyit. Alig várom, hogy elfogyjon. Úgy gondoltam, ez a a bugyipelenkákra általában igaz lehet, hohy nem nyelnek el annyit, ezért nem is erőltettem a gondolatot.


Vagy kéne? Van olyan, akinél többet elnyel? Én mondjuk nálunk azt látom, nem a forgolódással van a baj, hanem egyszerűen olyan a menniyiség, hogy már nem győzi elnyelni.


Végső megoldás az éjszakai tisztába tétel lesz, de ez neki sem jó mert felébresztem, másrészt nekem sem lesz jó, met 1hónap múlva érkezik kistesó és plusz egy éjszakai tennivaló nem olyan fini ífy belegondolva... :S

2010. okt. 4. 07:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló gonddal küzdök én is,fiam éjjel sokat iszik és bizony éjjelre libero 6 használok,de szinte mindig pisis lesz,én is unom.Már nem tudom,hogy mit próbáljak ki.

2010. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy majd azt gondolod, hogy nem a kérdésre válaszokol, de szerintem nincs olyan pelus, ami ezt elnyeli. Inkább a szokásin kéne változtatni.

Teljesen egészségtelen, amit csinálsz, tönkre fognak menni a fogai.

Éjjel ha iszik, max. vizet adj neki. Esti fogmosástól ne adj mást.

és este se adj neki ennyi kakaót.

2010. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma estétől én is le akartam állni a cappy-vel, víz lesz helyette. De estére ha nem kap ennyi kakaót, akkor nem alussza át az éjszakát. Korábban próbáltam kevesebbel, nem ment, nagyon nem... Hátha majd nem cappy lesz, akkor nem iszik annyit. Bár mikro csak 1-2 korty fogyott belőle (nag yritkán ilyen is előfordul), akkor is ugyanúgy átázik.


Lehet, hoyg marad az éjszakai peluscsere.... :S Jajj, neee....

2010. okt. 4. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor adj neki valami mást vacsira, a kakaó előtt egy órával, és ha akkor jót teli lesz a pocak, akkor talán nem tud meginni annyi kakaót. Egy két évesnek talán már nem a legideálisabb vacsi a sok kakaó.
2010. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok a kakaó, az éjjeli cappyzés pedig hülyeség, már bocs. Vacsira próbáld, hogy egyen többet, bőven elég 2-2,5 deci kakaó. Éjjel meg max 1,5 deci víz, ha már annyira szomjas, hogy reggelig nem bírja ki. Ez szoktatás kérdése.

Vagy éjjel közepén pelusozd át.

Hajrá :)

2010. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét gyereknél csak a DM Babylove pelusa vált be. Ez messzemenően többet szív magába, mint bármely magasabb minőségű pelenka. Ezeket inkább nem is magasabb minőségűnek hívnám, hanem simán márkanévnek. Mert ahogy én tapasztaltam, ezek csak márkanevek, de nem a legjobbak.


Ezen kívül még a Lidlben kapható Toujours is sokkal többet magába tud szívni, mint a Pampers, Libero, Huggies.

2010. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a DM Babylove pelenkát javaslom. Nálunk ugyan nincs gond,de a barátnőméknél igen, és náluk is csak az vált be. Az esti kakaó szerintem nem sok.
2010. okt. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!