Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldottátok meg a még...

Hogy oldottátok meg a még anyatejes babátokkal,11 hós, a éjszakai buliba (leánybúcsú) való részvételt?

Figyelt kérdés

Párom kiesik a körből, mert ő biztos agyvérzést kap, pl. ha két órán át nem tudná megnyugtatni a gyereket.

Mi van ha tényleg le tudok lépni, hogy elalszik, de ha éjfél, vagy hajnal 2 körül felkel és szopizni szeretne és nem vagyok otthon?


Lehet hogy azt mondanátok, hogy ennyi idősen egy babának nem kéne szopizni éjszaka is, de én nem az az anyuka vagyok, aki fityiszt mutat a gyerekének, miért ne adjak tejet, ha van bőven??? (Üvegből nem fogadja el.)

Várom ötleteket!


2010. ápr. 23. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

üvegből nem fogadja el, háhá, talán erről kéne leszoktatni.

Őfelségének talán abból is jó lehetne, ha nincs más, csak nem kellenem mindig az ő akaratának érvényesülnie.

2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sok lehetőséget adsz a megoldásokra így, hogy aput nem lehet bevonni, üvegből meg nem iszik. Így csak a szopi marad.

Én akkor mentem bulizni, amikor 9 hónapos volt a kislányom. Már estefelé elmentem, azelőtt kapott szopit, este lefekvéskor pedig a férjem adott neki tejcsit cumisüvegből. Az én lányom sincs oda a cumisüvegért, de azért elfogadja. Tartalékba hagytam egy adag kiolvasztott tejet a hűtőben, ha esetleg ébredne, de jó alvó, úgyhogy arra nem volt szükség.

Max. próbálj jó sok és tápláló kaját adni neki mielőtt elmész (ha eszik már főzeléket, pépeket), kapjon szopit is, így talán tovább kitart ébredés nélkül.

2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi is a kerdesed???

1 en nem mentem 11 hos baba mellöl lanybucsuba

2 mar nem szoptattam 11 honaposan(föleg nem ejjel!)

es el kellene dönteni hogy mi a fontosabb, a gyerek szoptatasa vagy a lanybucsu, ekkora gyereknek mar nekk ejszaka ciciznie, söt ciciznie se feltetlenül kell mar ilyenkor(persze ha tud annal jobb!)

De ha azt varod el, hogy feltalaljuk neked a par perc alatt leoperalhato majd apukara varrhato reggel pedig anyura visszavarhato szoptatos ciciket-akkor rossz hirem van mert csalodni fogsz, nem kicsit.

Vagy mit varsz??? Ha egyszer nem eszik üvegböl, de te szoptatni akarod es felkel ejjel akkor mi a nem egyertelmü hogy otthon kell maradnod, vagy ebredesi idöre ejfelre hazaerni. Vagy nemmegszoptatni. Ennyi. Több lehetöseg nincs.

2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire messze leszel az otthonodtól. Pl ha soká érnél haza, akkor én a helyedben inkább a babámat választanám, s nem mennék el a búcsúra, akármilyen jó is lenne kikapcsolódni. Ha pedig pár perc alatt hazaérsz, akkor picúr fölkel, apa csörög, és rohansz haza. Ha egyszer ébred, akkor vissza is mehetsz, de ha többször szokott, akkor ennyi volt a buli. Én így csinálnám, és szoptass csak nyugodtan éjszaka, nincs abba semmi rossz dolog, ha nektek nem okoz kényelmetlenséget ;)
2010. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

1.) pohárból sem fogadja el?


2.) elérkezett az idő, hogy megtanulja átaludni az éjszakát, és te szerencsésen kimaradsz a hisztiből.:D

ezt viccnek szántam, mielőtt lehurrognátok... :D

2010. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, jó, de nem részleteztem a továbbiakat: nem azt írtam hogy minden éjjel szopizik.

Átalussza az éjszakákat - a 7 napból 5-öt biztosan.

Csak van bennem némi félelem, hogy egy éjszakára kimaradok.

Két év után csak rám fér egy kis lazítás.

2010. ápr. 23. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Első válaszoló: Hogy lehet ilyen kegyetlenül beszélni egy babáról???Egy baba nem tehet semmiről, abba a rendszerbe szokik amibe szoktatják.Idegbeteg anyukák ne szüljetek!
2010. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, vidd el a gyereket a buliba :-D Az zaj és tömeg biztos jót tesz neki, és meggondolja, hogy mikor ne aludja végig az éjszakát legközelebb :-D


a viccet félretéve:

Apa nyugodtan kiveheti a részét a gyereknevelésből. Nem csak megcsinálni kell a gyereket. A buli előtt gyakoroljatok pár napot. Ha felkel éjszaka, akkor apa kel fel hozzá és cumisüvegből ad neki kaját vagy teát. Pár nap alatt megszokja. Az a lényeg, hogy ne legyél pár méteren belül, hogy ne érezze a cici illatát :-)

2010. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!