Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt már itt valaki...

Tapasztalt már itt valaki ilyen mellèkhatást?

Figyelt kérdés
Szülès után, amikor elkezdtem menstruáln, újra kezdtem szedni a fogamzásgátlòt. Egyre aggasztòbb tüneteim vannak tőle. Amint elkezdem szedni, a melleim fájnak, meg is nőttek, tömörek, teljesen olyanok, mint amikor szülès után fullig voltak tejjel, feszülnek, zavar a melltartò is. Van, aki azt mondta, a bogyò dolga, hogy elhitesse a testemmel, hogy babát várok. Kb ezt is èrzem tőle teljesen. Falási rohamok, hangulatingadozások, fáradtság. Kèrek majd labort, de ugye ez nagyon nem okè? 1,5 ève szedem, de ez már nagyon tarthatatlan. Már rettegek, hogy mell rákom van vagy ilyesmi. Tavaly is csináltattam UH-t, akkor kezdődött, minden rendben volt, rengeteg a tejmirigyem, a doki ezt mondta, valòszìnű ebbe zavar be a bogyò. Ugye hagyjam abba a szedèsèt? Valakinek volt hasonlò?
2023. febr. 6. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltak ilyen tuneteid és csak szedted tovabb? Hát reméljük nem vagta teljesen tönkre a hormonhaztartasod. Beszélj az orvossal, más komponensu tabletta jöhetne szóba
2023. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltak ilyen markánsak. Igazábòl nemrèg kezdtem el figyelni jobban a testem reakciòit, miòta a fiam jobb alvò lett jobban figyelek magamra. Előtte totál kèszen voltam a nemalvástòl, nagyon nehèz időszak volt, minden bajom is volt, azt hittem a kimerültsèg, stressz, de úgy gondolom a tabletta okozza. Nèha fájtak a melleim, de nem ennyire.
2023. febr. 7. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!