Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jasminelle fogamzásgátlóról...

Jasminelle fogamzásgátlóról kérnék véleményeket. Van valami mellékhatás vagy egyéb tapasztalat? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, az a fogamzásgátló ami nekem bevált nem biztos, hogy jó neked és ez fordítva is igaz lehet. Nincs túl sok értelme a kérdésnek,mert mások tapasztalataiból nem tudsz magadra érvényes következtetést levonni.
2011. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált ez a fogamzásgátló. Kb. másfél évig szedtem, majd abbahagytam, mert babát terveztünk.

Semmilyen mellékhatása nem volt, nekem nem volt tőle problémám.

2011. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint nem valt be, gyakran pecseteltem mellette es megszunt a libidom letezni, ami addig nagyon jo volt.

De a baratnom 5 eve ezt szedi es semmi baja.

Szoval tenyleg eleg egyeni...

2011. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Tudom, hogy nincs garancia arra, hogy ami az egyiknek jó, az a másiknak is. De ha tízből tízen azt írják, hogy nagyon nem vált be, akkor már pontosabb képet kapok.
2011. dec. 5. 18:09
 5/7 Emzeeperix válasza:
Én másikat szedtem, a Mercilont, aztán próbáltam a Nuvaringet (az a karika, amit be kell rakni, és 3 hét múlva kivenni), mindkettővel az volt a bajom, hogy gyakorlatilag elmulasztották a libidómat. Szerintem ez minden hormontartalmú szernél így van, bár azt mondják, nem mindenkinél. Állandó hüvelyszárazság, emiatt hüvelygomba, és egy idő után már arra sem emlékeztem, milyen érzés vágyni a szexre. Aztán végre abbahagytam, és azóta megint nőnek érzem magam. Azóta részben hőmérős módszert használok, részben óvszert, persze mindkettő némi gyakorlatot igényel.
2011. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én kb 3 éve szedem és nincs rá semmi panaszom.
2011. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdtem, aztán majd meglátjuk, mi lesz.
2011. dec. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!