Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel lehet kiszedni az...

Mivel lehet kiszedni az őszibarack foltot a ruhából?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tippeket, mert lassan minden ruha őszibarackos lesz. A délelőtti gyümölcs evésnél hiába van partedli a fiamon, a ruha még is foltos lesz. Öblítem, dörzsölöm, áztatom, magas hőfokom mosom, de nem jön ki a folt:-(
2010. okt. 4. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vanis.Nálunk ez jött be.
2010. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Színesből fogalmam sincs, én fehérítőben szoktam áztatni a fehéreket. Direkt fehér előkéket vettem a Tesco-ban, hogy könnyű legyen mosni. 5 db patentos volt egy csomagban, nem volt még 1000 Ft sem.
2010. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a corában veszem a Mr Wash nevü folttisztitót,tudom ajánlani 2 liter kb 800 ft.Eddig minden foltunk kijött,még az olyan is ami régi volt és beleszáradt a ruhába.És kifejezett szines ruhákhoz használom.
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen frissen kell kezelni, beszáradva már nagyon nehéz sajnos :(

Vanish szappannal dörzsöld meg, mielőtt beteszed a mosógépbe.

2010. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is mr wash-t vettem. Egyszer már mostam, áztattam vele, de nem használt:-(
2010. okt. 5. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A foltra is öntöttél?Nekem mindig kijön,pedig a céklától a sóskáig mindent eszik a lányom.
2010. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tunde1977 válasza:
Szia! Ugyan ezzel a problémával küzdöttem, ezért találtam rá a kérdésedre (türkiz kék Nike trikó, féltenyérnyi barack foltal a hasam közepénél, ami mosás után brutálisan láthatóvá vált) nagyon el voltam kenődve, de gondoltam kidobás előtt kipróbálok egy-két dolgot. Teljesen véletlen találtam rá a Lidlben a Mr. Washer folttisztító porra. 750gramm megközelítőleg 600Ft. Csúcs ez a folttisztító!!! Ez valóban kiszedi a foltokat. A párom egyik régi Puma pólója vér foltos volt (több kimoshatatlan régi pötty. Azt is újjá varázsolta. Szívből merem ajánlani, ez tényleg megéri a pénzt. Nekem korábban még nem sikerült olyan folttisztítót vételezni, ami valóban el is távolította volna a foltokat és ez ilyen.!
2014. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!