Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyümölcsfoltot lehetetlen...

Gyümölcsfoltot lehetetlen kiszedni a baba ruháiból, vagy csak nekem nem sikerül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ha lehetőséged van rá, azonnal áztasd be a foltot, vagy legalább lögyböld ki hideg vízzel.

én fehér ruhákhoz citromos Domestost használok, színresekhez pedig Clorox colort.

a sógornőm viszont a vanish mosószappanjára esküszik... szóval érdemes kísérletezni, hogy mire mi válik be.


láttam amúgy különfée foltfajtákra való spéci tsiztítószereket is dm-ben és rossamannban, külön-külön pl fűfoltra, gyümire, vérre, kávéra stb... - de ezeket még nem próbáltam

2010. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amway baby mosóporral mosáskor egyszerűen kijön.
2010. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy bodyból nem tudom kiszedni a nyaknál a foltot, sőt, mintha koszosabb lenne mosás után...

Én biopon colort használok és Mrwash folteltávolítót.

használtam vanisht is, ugyan olyan jó az amit most használok, és olcsóbb is.

Én már azon poénkodok, hogyha savat öntenék a foltra, akkor is megmaradna, csak a ruha többi része tünne el.

Én azt tapasztaltam, hogy, akár több darabos csomagban is, akad egy olyan amit lehetetlen kimosna, vagy csak nagyon sokára lesz szép újra. A fent említett body tesói(4dbos csomagba) az elsőre tiszták lettek, spenót, öszibarack, répa, és tudom is én még mit kent magára törpi, ebből pedig az almalé nem jön ki, és látszatr koszosabb minden egyes mosás után:S pedig folttisztító, 2órás 40fokos mosás, áztatás is volt már neki.

2010. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Közönöm szépen! A Vanishtől próbáltam az OXY Action port de sajnos meg sem moccantotta. Az Amway-es mosószert hol lehet beszerezni? A Dm termékeket még nem próbáltam, holnap feltétlen veszek, mert olyan szépek lennének a ruhái a picimnek, de ezek a foltok használhatatlanná teszik őket.
2010. jún. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!