Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki ilyen jellegű fogyatékosággal vállal gyereket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit se bántani, pusztán csak belegondoltam a dologba és nem tudom elképzelni, hogy fog menni a kisbaba gondolzása ilyen jellegű fogyatékosággal.

Van egy lány a városunkba aki sajnos karok nélkül született. Mindent megtanult lábbal csinálni, fest, eszik, ír, smimkel, sportol, minden lábbal csinál. Most babát vár, nemsokára érkezik (követem instán ahol igen aktív) Nagyon örülök neki, hogy ilyen probléma ellenére boldog, és nagy örömmel várja a kisbabáját. Viszont belegondoltam, hogy fog ez az egész menni? Hogy fogja hordozni, szoptatni, altatni, etetni… Van gyerekem,karok nélkül el se tudom képzelni, hogy lehetne ezt az egészet kivitelezni.



#fogyatékosság #Gyerekvlalás
2023. febr. 12. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Aki nincs az adott helyzetbe, el se tudja képzelni a megoldásokat, hogyan is fog bizonyos dolgokat megcsinálni, de biztosan együttélésre képes az adott hölgy, hisz együtt van vele a gyermek apja. Én vak vagyok, mikor megszületett a lányom, tőlem is kérdeztek ezt-azt a játszótéren, én meg elmeséltem nekik, mit, hogyan csinálok. A gyerek előnyét azért szolgálja majd ez a helyzet, mert sokkal figyelmesebb, önállóbb lesz a kortársainál.
2023. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!