Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot ajánlanátok...

Milyen ajándékot ajánlanátok 19 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
Mindenfajta érdekel (készségfejlesztők stb.) Tanulókutyusa, minikonyhája, játék babakocsi- kiságy van neki.
2010. okt. 5. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Fakopáncs-tól szoktam rendelni, nagyon jó játékaik vannak.


[link]

2010. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen-igen, itt nagyon jók vannak!


[link]


[link]

2010. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, szintén Fakopáncsot ajánlok, szeletelős játékokat, mondjuk gyümölcsöket. Az én kislányom meglepően hamar profin szeletelte őket, biztos jól fog jönni a hideg téli napokon, leköti vele magát a gyerek.

[link]

Vagy pedig vegyél egy jó könyvet, vagy másfél éves kortól való Duplo készletet. Ezek még nem olyan drágák.

2010. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jók vannak erről a boltról nem is hallottam eddig még. Szeletelős nagyon ötletes, ilyet biztos veszek:-)
2010. okt. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!