Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik ezek közül...

Melyik név tetszik ezek közül a legjobban?

Figyelt kérdés

-Róza

-Réka

-Léna

-Szofi/Szofia

-Bettina

-Andrea

-Janka



2023. febr. 22. 19:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Róza, Szofi, Szofia, Bettina, Janka
2023. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%

Ezekből nekem a Szofia, Réka, és Róza tetszenek. Mindhárom gyönyörű.

De, ha mégis rangsorolni kell őket, hát, akkor nemtom, nehéz. :):)


Szofia meg a Réka nagyjából ugyanannyira tetszik, Szofia talán mégegy leheletnyivel nőiesebb, ez pluszpont nála, szóval, akkor gondolom:


Szofia

Réka

Róza lenne a sorrendem.

És a Szofiát csak így anyakönyveztetném, sima Szofiként, vagy Szófiaként nem. De hosszú ó-val is jó, de inkább röviddel, ahogy a kérdésben is szerepel, szerintem szebb, a Szofi önmagában viszont nálam becenév; szóval azt én úgy nem_adnám.

2023. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

*Réka meg Róza is nagyon nőiesek, de a Szofia még egy olyan lágyabban is nőies.


Többi nevet is rangsorolom már akkor amúgy:

1.Szofia

2.Réka

3.Róza

4.Andrea -Reaként becézve, az Andi becenév nekem még mindig túl kemény. :):) Rea viszont nagyoncool. :):)

5.Bettina -Tinaként becézve nagyon cool,meg még a Betta is lehet jó becézés, a Bettina, Betti megszólítások nekem túl "kövéresek". Már bocsi, remélem, jól írom, nem akarok senkit megsérteni, és remélem, érthető mire gondolok; bocsi, ha valami nemjót írtam, szeretek mindenkit.

6.Léna - ez nekem nem tetszik, nekem olyan "erőltetetten vagányos" hangzása van, meg, mintha "erőlködve akarna nőies lenni" ez a név; nagyon hiányzik belőle nekem az a kis 'finomság' ennek a hangzásából.

7.Janka-ez meg szebb/kedvesebb-hangzású egy fél fokkal, mint a Léna, csak ez meg becenév-hatású, ezért került a legvégére.

2023. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
*Nincs bajom a kövérekkel se (rajtam is van amúgy 1-2 kiló plusz), csak így tudtam szerintem a legjobban szemléltetni,érzékeltetni kifejezni, h mire gondolok. szeretek mindenkit.
2023. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%
*Andreának még akár az Ani becézés is lehet aranyos, tudom,a z egy kicsit másfajta név (inkább pl Anna, Anita, Anikó szokott lenni) , de szerintem kedvesebb, még belefér,hogy az Andreát is így becézzük.
2023. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyik se tetszik igazán, de ha muszáj választani, akkor még leginkább a Réka.
2023. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szófia
2023. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Léna, Szofi, Andrea, Janka

(neharagudjatok, de a Réka névtől feláll a szőr a hátamon 😅🥲)

2023. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!