Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek adnád oda ingyen a...

Kinek adnád oda ingyen a gyereked egyik megunt játékát? Kb 5 ezer Ft volt újonnan, teljesen jó állapotú. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az exsógornődéknek, akik gazdagok, nem szorulnak rá, hogy ingyen kapjanak valamit, de tmegtudtad, hogy pont ilyesmit vennének. Vagy egy ismerős, nem túl tehetős családnak?
2023. febr. 26. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Az exsógornőméknek
Az ismerős családnak
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miert adnék bármit is EX sogornonek?
2023. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyiknek sem, mindent eladok a fb-os gyerekes csoportokban és marketplace-en.
2023. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ex sógornője alatt gondolom a kérdező gyerekének unokatestvére lenne az ajándékozott. Ha kérik, odaadnám, amúgy meg nálam nem a rokonsággal, hanem egy barátnőmmel van egy oda-vissza rendszer. Ha van megunt, kinőtt játék vagy ruha és ők hasznát veszik, nekik adom. Máskor tőlük érkezik csomag a gyerekeim számára.

Így a választásom az lenne, aki értékelné a holmit.

2023. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki értékeli. A lányom mindig vigyázott a játékaira, így rengeteg szép állapotú játékot ajándékoztam el barátok gyerekeinek. Aztán lett új szomszédunk pár házzal odébb, nem álltak túl jól anyagilag, ezért elkeztem az ő gyerekeiknek adni a játékokat. Általában pár hét alatt tönkretették, leamortizálták őket. Volt, hogy átvittem egy távirányítós autót, és míg beszélgettem az anyukával pár percet, a fia már el is törte az autót. Szóval egy idő után már nem szívesen adtam nekik.
2023. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elküldök adományba. Fog a fene ezzel bajlódni, játékok, kinőtt ruhák, néhány hasznos holmi (pelenka, színes ceruza, ilyesmi), be a dobozba és irány valami anyaotthon vagy hasonló.
2023. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
Ismerős.
2023. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1: Egyrészt ők is adtak nekünk dolgokat régebben, amíg nekik még nem volt gyerekük. Részben tehát viszonzásképp. Részben meg attól még a gyerekeim unokatestvére kapná, mégha ők nem is szorulnak rá, mert kb 10-et is vehetnének ebből a játékból, azt sem éreznék meg picit sem anyagilag.
2023. febr. 26. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Annak, aki szeretné. Lehet a sógornő nem akar használt játékot.
2023. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
Ha valaki időmilliomos akkor vacakoljon a műanyagszeméttel....Én egy nagy zsákban kirakom az utcára és vigye aki akarja. És akarják...
febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!