Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is előfordul,hogy...

Másnál is előfordul,hogy szülés után nehezen térnek vissza az együttlétekhez?Már 5 hónapja szültem,de semmi,pedig már lehetne,de annyira mégsem akarjuk.

Figyelt kérdés

Nem is gondoltam volna,hogy ilyen nehéz lesz visszatalalni egymáshoz.

A terhesség eleji komplikáció miatt le lettünk tiltva a szexről,īgy már közel 1 éve nem volt.


2023. márc. 5. 05:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Igen nekünk is idő kellett mire visszaszoktunk.Az első fél év szerintem.nehéz
2023. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk én tértem "nehezen vissza", az exférjem szülés után már kb 1 héttel elkezdett nyaggatni,amikor még azt sem tudtam, merre vagyok arccal. Aztán ez a nyaggatás, követelődzés, hogy ő márpedig szexet akar, állandósult, rátelepedett a kapcsolatunkra. Már nálunk is bőven lehetett, én viszont a sok nyaggatás, erőltetés miatt megutáltam az egészet, eltávolodtam az exférjemtől testileg-lelkileg. Szerencsére sikerült viszonylag zőkkenőmentesen elválni... De az én sztorim már a legnegatívabb végkifejlet, ami csak történhet :(
2023. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
22%
Tenni kell érte az biztos!Egyébként idő után ahogy a 2es írta mas utakra evickél valaki....1#
2023. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
2: Ilyen esetben jobb is ha vége lesz... hidd el tudom miről beszélek. Amikor a szex és az erőltetés/megerőltetés fogalmakat egy mondatban kell említeni, az már régen rossz... 3as voltam)
2023. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván eröltetni a másikra nem szabad. Magunkra értettem, hogy hiába nem akarja az ember, evés közben jön meg az étvágy.


És én akármennyire szeretem a férjemet, ha egyszsrűen nem adja meg nekem ami kell, akkor nem biztos, hogy vele akarom folytatni.

2023. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
Mi vártuk a 6 hét leteltél, de aztán csalódni kellett, mert iszonyatosan fájt. A hüvelyem, de a csiklóm is. Utána hetenként próbálkoztunk, 2-3 hét múlva már összejött a dolog (rengeteg sikosítóval és az elején így is kegyetlenül fájt). Mondjuk nekem még a libidóm nem tért vissza sajnos, pedig nem szoptatok.
2023. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk 2,5 év volt mire én helyrerázódtam. Nekem megértő férjem van. Nem azt jelenti, hogy 2,5 évig nem volt semmi, de a minimumot hoztuk.
2023. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%
Mi is lassan, mert elég érzékeny volt minden aztán 6 hét után megpróbáltuk, hát az első par alkalom nem volt jó,kb 1,5 hetente jutottunk el oda,hogy együtt legyünk, 12 hét telt el a szülés óta, most már jó, mondjuk a heti 3-4re még nem álltunk vissza majd idővel, Nekem ez a 3. Terhességem és szülésem volt, mindegyik után egy 2-3 hónap kellett mire újra jó volt az együttlét, még néhány,hogy ne csak heti 1 legyen.
2023. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%
Aki lepontozza azt, akinek fájdalma volt szülés után, az mit érez? :D fogyatékosnak tetszik lenni?
2023. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem valami baj van az agyában😃
2023. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!