Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

Most várjuk a első babánkat,és szeretném kérni a tanácsotokat!Ezt a babakocsit néztem ki:

[link]

Megér 43000Ft-ot?Van valakinek ilyen?

Köszönöm!


2010. okt. 6. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyiért már újat kapsz. [link]
2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

nem ismerem a márkát csak ált. nyilatkozom.


ki kellene próbálni hogy milyen tologatni mekkora hány kg..

ha tömegközlekedsz akkor elöny ha kicsi keskeny és könnyü ha vidéki vagy és sétához kell a rugós jobb.


a szine fertelmes de jónak tünik bár ennyit nem adénk érte.

2010. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha itt és ezt a babkocsit akarod megvenni,akkor hajrá,mert a sógornőm is ezt nézegeti.Szerintem megéri,de nekem nem tetszik.
2010. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Nekem is újszerüenek tünik, de tényleg igaz, hogy ennyiért már újat is kapsz.
2010. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én láttam élőben ezt a kocsit, nekem nem tetszett...igaz az eredeti árhoz képest nagyon jó áron van, de nekem nem tűnt valami masszívnak...

ez személyes vélemény, de nekem nem tetszenek azok a kocsik, ahol a háttámlát nem lehet vízszintesig dönteni függetlenül az ülőrésztől.Na ez ilyen, és lötyög is a sport rész a vázon, kb így:

http://www.youtube.com/watch?v=I7PlGl1tySI&feature=related

ez egy másik kocsi, de mivel a felépítése mindegyiknek kb ugyan az, ezért nincs nagy eltérés.

e mellett tényleg fontos szempont, hogy hol laktok, milyenek az útviszonyok, mert ha rosszak, akkor inkább egy masszívabb, nagyobb kerekű kocsit vegyél szerintem.Ha sokat kell tömeg közlekedni akkor meg a súlyra figyelj...

2010. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, amúgy sokan dicsérik ezt a kocsit...(ha beírod a keresőbe a nevét, akkor dob ki véleményeket)
2010. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Nagyon szép! Bár a triti titon is ennyi, csak új, hordozó is van hozzá amit a vázra tudsz tenni!
2010. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt más színben és nagyon megbántam. Többször volt szervizben a kerekei miatt és könnyű sem volt babával együtt. Amíg kicsi volt a kisfiam, nem volt nagy gond, de amint nagyobb és nehezebb lett, nem tudtam már vele közlekedni sem utcán sem buszon, mert a kerekei elakadtak. Én ezért nem ajánlom.

Ha városban rövid sétához és jó útra keresel kocsit, akkor szerintem a kisebb, könnyű kocsik a jók. Viszont ha nehezebb terepen is kell tolni, akkor az amelyiknek felfújhatóak a kerekei és könnyen fordulnak. Nekünk most ilyen van és imádom :-)

2010. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan Espiro babakocsim van, de láttam és kipróbáltam ezt a babakocsit is. Én lebeszélnélek róla. A váza miatt. A Titinek is ilyen van (nekem egy év után eltört), úgyhogy tényleg nézz inkább másikat. Vagy ha időd engedi, élőben próbálgasd a babakocsikat. Tapasztalatból mondom, mert első gyerekes anyukaként sok hibába én is beleestem a babakocsi vásárlásánál. Úgyhogy nézegess tovább.
2010. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!