Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy akinek...

Mennyire igaz az, hogy akinek gyermeke van, az a gyermektől semmit nem tud csinàlni?

Figyelt kérdés
Tanulni, dolgozni, képezni magàt, ismerkedni, ilyesmik.

2023. márc. 22. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Hazugság.

Mindegyiket lehet, csak nehezebb.

2023. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyedülálló szülőként, ha nincs segítséged, akkor ezeket azért elég nehezen. Dolgozni nyilván lehet, amíg a gyerek pl oviban van, aztán utána a gyerekkel nonstop.
2023. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Én lefeküdni nem tudok az enyémtől, mert jön és ugrál rajtam :D
2023. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Attól is függ, hogy mekkora. Én 6 hónapos koráig a hajamat is csak akkor tudtam megmosni, ha valaki addig vigyázott a gyerekre. (Amíg aludt, pihentem, így is úgy mászkáltam napközben, mint egy zombi. Ráadásul kifejezetten keveset aludt.) 9 hónapos korára, már lehet mellette csinálni ezt azt, de elmélyülni, tehát pl. olvasni, tanulni, dolgozni, nem lehetne. Ismerkedni lehetne, 2 percem sokszor akad, hogy válaszoljak egy üzenetre. Most is úgy írok ide, amíg a kölyök az ásványvízen támaszkodva rugózik...
2023. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyedül vagy esnincs segítséged, akkor igaz. Még dolgozni sw igazán tudsz, ha beteges a gyerek és többet van otthon, mint bölcsiben, oviban
2023. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

Ezt igazából csak a vérmes helikopteranyucik mondják, kik nem is akarnak semmit csinálni, mert szerintük ha 2 percig nincsenek a gyerek seggében, és nem főznek naponta 2 fajta menüt, nem mosnak ki napi 2 adag ruhát nem takarítanak ki napi 3-szor abba belehal a gyerek. Aki valahova elmegy a gyerek nélkül az nem szülőnek való, aki másra hagyja a gyereket az felelőtlen dög,ha a gyerek azt mondja nekik ne dolgozzanak hanem menjenek a játszótérre akkor ugranak stb.stb.stb.


Amúgy lehet picit önállóbbra is nevelni a gyereket, meg lehet tanítani neki hogy nem körülötte forog a világ, amíg anyu képezi magát addig foglalja el magát valamivel, amíg anyu randizik addig legyen a nagymamával stb.

2023. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván, az óvodás gyerek otthon marad egyedül, míg én ügyintézek vagy randizom. Aha.
2023. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Van benne igazság, ha nincs aki vigyázzon rá, akkor nem lehet randizni.
2023. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Ki mondta, hogy egyedül marad ottgon? Aki olvasni nem tud annak minek is a gyerek?
2023. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
83%

Sokunknak nem volt rá lehetősége, hogy mások vigyázzanak a gyerekre.

Nehéz ezt felfognod?

2023. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!