Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg az újszülöttkor és a...

Tényleg az újszülöttkor és a kamaszkor a két legnehezebb és legstresszesebb időszak a gyereknevelésben? Vagy mindegyik az, csak másképp?

Figyelt kérdés
Az újszülöttkor azért, mert az anyuka folyamatosan nem alszik, 24 órás készenlét kell, a kamaszkor meg azért, mert visszabeszél, "hisztizik", nem akar szótfogadni, tanulás?
2023. márc. 28. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az iskoláskpr. Úhszülöttként eszik-alszik. Az enyém már a kórházban is aludt 7 órát kaja nélkül, később ez csak nőtt. Soha olyan kipihent nem voltam.
2023. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az újszülöttkort én kifejezetten élveztem, pedig sok figyelmet igényelt már akkor is, nem volt eszik-alszik baba. De én meg bagoly típus vagyok, nem esett nehezemre éjszaka kelni hozzá, napközben együtt aludtunk, olyankor pótoltam az alvást. Délelőtt nagyokat sétáltunk. Szuper volt minden.


Amióta szalad, beszél, azóta nagyon nehéz. Szerintem lábon kihordok hetente két infarktust. Hajmeresztő dolgokat kóstol meg, vesz kézbe, ha elveszem tőle visít. Esik, borul, beüti magát. Nincs egy nyugodt perc sem mellette amikor ébren van. Bölcsibe sajnos nem veszik fel, pedig jót tenne neki is, nekem is. Várom már, hogy ovis legyen.


A kamaszkorról még nincs tapasztalatom.

2023. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig éppen az, amiben vagy.
2023. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!