Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek illik bordo...

Szerintetek illik bordo babakocsi fiunak?

Figyelt kérdés
Most kislányom van nem sokára szeretnénk kistesot!Tetszik egy kocsi ami bordo szinü egy két fehér vékony csikal de ha fiu lesz a következö most azért a szine miatt vegyek majd másikat?Kérdeztem itt a családban rokonoktol hát mitmondjak kiröhögtek fiunak bordo??Hát hogy lehetne neki használni?Szerintetek ne halgassak rájuk?
2010. okt. 7. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. mindenki azt gondol amit akar. - személyes vélemény -


nem ciki... igaz van zöld meg barna ami fiúsabb de ha megfelelő a babakocsi ne add el csak mert bordó..

nekünk mindegyik babakocsink kék volt és uniszex jellemzően nem mindig kislányos pillangós rózsaszin ruhái vannak eddig valahogy nem érdekelt sose hogy mit szólnak az emberek.

2010. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. En szeretem a bordo szint, van is tobb bordo, vagy piros dolgunk, pedig ket fiam van.

Az autosulesunk bordo, az egyik babakocsink bordo-fekete, a masik meg citromsarga, a korabbi narancssarga volt.

Egyik sem volt lanyosnak mondhato, sem fiusnak.

Mellesleg: akkor is belefutnal olyan emberbe, aki megkerdezi, hogy fiu-e vagy lany a gyereked, ha az tetotol talpig kekben, vagy rozsaszinben van.

Tehat ezzel ne foglalkozz.

2010. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a Graco quatro tour delux retrojárol van szo!baba-mama.vatera.hu/babakocsi.../babakocsi/.../graco_retro_quattro_tour_deluxe_babakocsi_183072018.html -
2010. okt. 7. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is illik. Felnőtt férfiak is hordanak bordó ruhát például és még jól is áll nekik.:)
2010. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
www.babaszoba.hu/...GRACO_QUATTRO_TOUR_DELUXE_Retro_BABAKOCSI/377960 - erröl lenne szo az elözöt elrontottam
2010. okt. 7. 18:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy kinek mi a véleménye erröl a kocsirol elég tágas kényelmes nem kell szorongania benne egy nagyobb gyereknek sem?
2010. okt. 7. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj a bordóval. Az egyetlen szín, amit nem bírok fiúnak elképzelni, az a rózsaszín, meg esetleg még a lilának pár árnyalata (de abból is van ami fiúnak is jó).
2010. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó a bordó, nekünk kisfiunk van és eleve ilyet vettünk neki (bordó-halvány bézs kockás).
2010. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ezt a témát már kitárgyaltuk(én a narancssárga Graco Quatro Tour-os vagyok).És azok a kislányok,akik zöld,vagy kékes árnyalatú,esetleg barna színű babakocsiban vannak röhejesek?Érdekes felfogású a családod...
2010. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!