Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sára névről mit gondoltok?

Sára névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire hasznos vagy nem hasznos az alliteráló nevek? pl.Somogyvári Sára? Ha nem hangzik mókásan akkor szerintetek hasznos lehet? Szerintem hasznos és szép így a név de érdekel ki mit gondol. Illetve sokaknak a "sár" miatt nem tetszik de én valahogy sosem asszociáltam erre mert amikor ugye kimondom a nevet akkor nem úgy mondom hogy Sár-a hanem Sá-ra. Sárák vannak akik ez miatt gúnyolnak? Mennyire lehet ez hátrány?

2023. ápr. 9. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
2,5 éves a kisebb lányom, Sára a neve. Soha nem jutott eszembe róla a sár. Szerintem elég komoly név, mi nem szeretjük a becézéseit. A nagyobb lányom Jázmin, Őt sem becézgetjük.
2023. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok Sára és kevés Sárát ismerek igy nem tudom mennyire szokták öket igy gunyolni? Nekem tetszik a Sára név, függetlenül a vezetéknévtöl.
2023. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vallásos
2023. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem kicsit parasztos :(
2023. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem unalmas.
2023. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Régi bibliai név . Szerintem ritka . Felnőttként sem fogja égetni a név tulajdonosát.( szemben az Almákkal,Mandulákkal,stb)
2023. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név. Nálunk listás volt. (a vezetéknevünk viszont nem passzolt hozzá mert... ss.. s Sára túl "S" lett volna)

A sár sosem jutott eszembe a névről.

Ebben a formában (alliterálva) jól cseng.

2023. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik, és a sár jut róla eszembe.
2023. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Klasszikus név, mostanában kezd megint divatja lenni, van a szomszédban is egy nagyon aranyos kislány, aki Sári. Nincs bajom a névvel, és alliteráló formában kifejezetten tetszik.
2023. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, egyszerűen nem szép a hangzása.
2023. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!