Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illik a gyereketekre a neve?

Illik a gyereketekre a neve?

Figyelt kérdés
Passzol a szemelyisegehez? Adnatok mast igy utolag? Ha igen, mi lett a neve, es helyette mit adnatok?
2023. ápr. 11. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Illik. Nem adnék mást. 15 éves.
2023. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én elegánsabb nevet akartam, Nóra, Dóra, vagy Eszter, de végül csibeszes neve lett, és jobb is, mert amúgy egy nagy "szélhamos" persze jó értelemben!! 😂 Nem passzoltak volna hozzá ezek a "jókislányos" nevek.
2023. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Denis lett a gyerek.

Teljesen illik rá 🤣❣️

2023. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mittudomén
2023. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletesen illik rá, és az oviban, jatszótéren sincs még egy gyerek ugyanilyen névvel.
2023. ápr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
0%
Nem, mert még nincs gyerekem.
2023. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
A nagyra igen, a középsőre a második keresztneve jobban illene, de már mindegy, a kicsit meg nem tudom eldönteni, mert annyira ritka a neve, hogy nincs előttem minta, hogy milyennek kellene lennie egy ilyen nevű embernek a közmegállapodás szerint. :)
2023. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy csak én párosítottam hozzá ezt a nevet az arcához, különleges neve van, nem ismerek más ilyet, de nagyon illik hozzá. Mondták mások is, hogy egészen úgy néz ki, ahogy hívják.
2023. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettőhöz illik.
2023. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!