Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elhagyta a...

Van itt olyan aki elhagyta a gyerekét? Miért?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a gyerek? Mi volt az oka?

2023. ápr. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen volt. 6 éves volt a gyermekem. És ott hagytam az iskolába, hogy tanuljon. Azóta a fejemre nőt, a gyermekem, és most jogot tanul az egyetemen.
2023. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az elhagyta és az ott hagyta nem ugyanazt jelenti, első...
2023. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen. Én elhagyásról kérdezek nem ottfelejtésről
2023. ápr. 15. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
1, az iskolában lehettél volna te is aktívabb, és akkor nem lennének ilyen szintű szövegértési problémáid. Ha poénos vagy frappáns akartál lenni, az sem sikerült.
2023. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
2 ilyen nőt ismerek. Mindkettő másik pasi miatt hagyta ott a férjét és a gyerekeket majd újabb gyereket szült az újabb pasinak.
2023. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Az ismeretségi körömben, ahol volt ilyen

- a lány szüleinél terveztek lakni, de a szülők "kiutálták" (nem ok nélkül), és a kapcsolat nem élte ezt túl

- szétmentek, és már mindketten új kapcsolatban voltak, mire kiderült, hogy jön a gyerek, a nő új párja örökbe akarta fogadni a kicsit

2023. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körömben van ilyen, anyuka elég nyughatatlan vérmérséklet, két gyereke van két pasitól, mindkettőt elhagyta mert ő “nem bírja magát alárendelni a családnak és anyukáskodni”. Az első gyerekről az apja is lemondott, őt hol a nagyszülők hol a második gyerek apja neveli sajátjaként, miközben az anyuka sokszor hónapokra vagy évekre eltűnik, persze csak a gyerekek életéből mert amúgy Instagramon nyomja az aranyéletet. Szomorú eset de egyébként abból a szempontból szerencsések a gyerekek, hogy a szociális hálójuk nagyon erős és az anyjukon kívül mindenki nagyon harcol értük, a nő meg vastagon vissza is él ezzel.
2023. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Lemondott az újszülött piciről anyagi okok miatt. Tombolt, bulizott, pasizott, aztán egy fickó felajánlotta a segítségét.

Mire észbekapott az anyuka, màr örökbefogadták a picit. Teljesen belebetegedett és elkezdett drogozni. Most az elvonón van.

Egy nagyon szép, intelligens nőci. Egy dolgot rontott csak el, hogy nem volt bejelentve a munkahelyén és így nem kapott semmi juttatást a pici után. Ezért hagyta ott a kórházban, mert tudta, hogy nem bírja eltartani.

Anyaotthonba nem tudom miért nem ment. Pedig biztos lett volna megoldás.

2023. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyám a testvéreimet és engem. Pontosabban nem elhagyott, de elvett minket a gyamugy tőle , és semmit nem tett, hogy visszakaphasson minket. Sőt, csinált az új pasijaval mégegy gyereket, akit örökbeadott.

Én 2 múltam akkor, kb 1 évig voltam intézetben/csecsemőotthonban. A batyaim 6 és 7 évesek voltak akkor.

2023. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!